Menu

KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 300 RGB ES LAYOUT MECHANICZNA PODŚWIETLENIE RGB BROWN SWITCH OPRO

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Typ mechaniczna 

Opis

Klawiatura, która daje przewagę

Thor 300 poszerza Twoje możliwości w rozgrywkach wirtualnych. Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne o perfekcyjnej specyfikacji dbają o Twój najkorzystniejszy performance w ulubionej grze. Najróżniejsze rozwiązania takie jak organizer kabla w połączeniu ze nieprzeciętnym designem z podświetleniem RGB sprawiają,dostajemy klawiaturę, która nie tylko uwalnia Twój potencjał,ponadto usatysfakcjonuje choćby najistotniej wybredne oko.

Przełączniki mechaniczne Outemu Brown

Fundamentem Thor 300 RGB są wysokiej jakości przełączniki Outemu Brown, które najkorzystniejsze doświadczenia w wymagających grach. Do aktywacji kliku potrzebujemy zaledwie 55 gram nacisku, a to ze doskonałym czasem reakcji 8 ms zagwarantuje Ci udoskonalony performance w Twojej grze. Klawisze znamionują się nadzwyczajną żywotnością do 50 mln kliknięć, dzięki temu będzie ona służyć Ci poprzez mnóstwo lat.

Zawstydza designem

Robi wrażenie potężną obudową aluminiową, która została uzupełniona zjawiskowym podświetleniem RGB dostępnym w 25 trybach w tym w dodatku błyskotliwym PRISMO. Thor 300 RGB przypomina, że mamy do czynienia nie tylko ze wspaniałą specyfikacją,ponadto apetycznym designem, który imponuje, dodaje otuchy i motywuje do dalszych zmagań i ulepszania swoich umiejętności.

N-KEY Rollover

N-KEY Rollover zapewnia perfekcyjny odczyt bez zakłóceń nawet wszelkich klawiszy wciśniętych na raz. Thor 300 RGB nie ogranicza Cię pod względem technologicznym i pozwala uruchamiać nowoczesne combo i różnorodne kompozycje przycisków jakie sobie tylko wymarzysz. Pełen Anti-GHosting to Twoja przewaga nad konkurentami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.