Menu

KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 300 TKL US MECHANICZNA ZIELONE PODŚWIETLENIE BLUE SWITCH GAMINGOW

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Typ mechaniczna 

Opis

dostosowanA DO WYMAGAŃ GRACZY
Wielu graczy nie rozstaje się ze swymi klawiaturami nawet wtedy, kiedy są zmuszeni do grania poza miejscem zamieszkania. Thor 300 TKL powstało z myślą o nich. TKL to skrót od Tenkeyless Mechanical Keyboard, czyli mechanicznej klawiatury bez części numerycznej. To właśnie kompaktowe rozmiary czynią Thor 300 TKL świetnym urządzeniem do zabrania ze sobą.
WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA DO KOLEJNYCH ZWYCIĘSTW
PRZEŁĄCZNIKI TO PODSTAWA Nie tylko rozmiar czyni z Thor 300 TKL genialnym wyborem dla graczy. Wysokiej klasy przełączniki mechaniczne, gwarantują szybką reakcję i precyzję działania, tak ważną w wielu grach. Do wyboru są dwie wersje klawiatury zaopatrzone w najpopularniejsze typy przełączników mechanicznych: blue i red producenta Outemu. Od wyboru mocnego modelu uzależnione jest także podświetlenie: białe w przypadku wersji ze switchami red, a zielone przy blue.
GAMINGOWE FUNKCJE – N-KEY ROLLEOVER I WINDOWS LOCK korzystny mechanik musi mieć funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghostingu dla wszystkich klawiszy. Technika ta czyni z Thor 300 niezawodną broń na wirtualnym polu boju, a gracz nie będzie musiał zaprzątać swej głowy myślami o tym, czy urządzenie właściwie odczyta wprowadzoną sekwencję klawiszy. Ponadto Thor 300 TKL ma funkcję blokady klawisza Windows (niezwykle docenianą przez graczy) oraz 12 klawiszy funkcyjnych, upraszczających np., zarządzanie multimediami w czasie gry.
PODŚWIETLENIE NA KAŻDĄ OKOLICZNOŚĆ
Thor 300 TKL posiada aż 20 trybów podświetleń – prócz 10 charakterystycznych, jest też 8 dedykowanych pod najpopularniejsze gatunki gier online: FPS, MOBA, CS:GO itp. Jeśli jednak użytkownik będzie potrzebował niestandardowego układu, może sam zaprogramować dwa dopełniające tryby.
WYTRZYMAŁA kompozycja I DOUBLE INJECTION Thor 300 TKL ma też niemało ułatwień dla graczy, w tym organizer kabla czy antypoślizgowe gumowe nóżki, dzięki którym w czasie turnieju mechanik nie będzie ślizgał się po powierzchni. Do tego dochodzi także aluminiowa obudowa, która wytrzyma trudy każdej podróży.
w dodatku nadruki na klawiszach zostały wytwarzane w technice Double Injection co zapewnia bardzo długą solidność nadruków mimo intensywnego stosowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.