Menu

KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 300 US MECHANICZNA ZIELONE PODŚWIETLENIE BLUE SWITCH GAMINGOWA

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Typ mechaniczna 

Opis

PRZEWAGA DZIĘKI KLAWIATURZE MECHANICZNEJ
Pełnowymiarowa i praktyczna klawiatura mechaniczna, daje graczowi przewagę już od pierwszych sekund rozgrywki. Szybka i dokładna reakcja, pewny klik i kontrola pod palcami, pozwalają na szybkie granie i skuteczne rażenie przeciwników, dzięki zaimplementowaniu mechanicznych przełączników wysokiej jakości (RED albo BLUE). Thor 300 to także ficzersy takie jak: N-Key rollover, 20 trybów podświetlenia, klawisze funkcyjne i niezwykle wytrzymała kompozycja.
WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA DO KOLEJNYCH ZWYCIĘSTW
PRZEŁĄCZNIKI TO PODSTAWA Nie wszyscy gracze lubią ten sam wariant przełączników. Dlatego Thor 300 występuje w dwóch wersjach, wyekwipowanych w najpopularniejsze i najbardziej doceniane obecnie switche: red i blue. Czerwone przełączniki potrzebują niewielkiej siły do aktywacji, dlatego wyśmienicie nadają się do prędkiego grania. Niebieskie z kolei, dzięki typowemu klikowi, stały się pozycją kultową w środowisku gamerów, nadają się nie tylko do grania, pozwalają także na płynne pisanie na klawiaturze.
ANTI-GHOSTING NA WSZYSTKIE KLAWISZE dobry mechanik musi mieć funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghostingu dla wszystkich klawiszy. Technologia ta czyni z Thor 300 bezawaryjną broń na wirtualnym polu boju, a gracz nie będzie musiał zaprzątać swej głowy myślami o tym, czy urządzenie właściwie odczyta wprowadzoną sekwencję klawiszy.
PODŚWIETLENIE NA KAŻDĄ OKOLICZNOŚĆ
Decydując się na jeden z modeli Thor 300, użytkownik wybiera odcień podświetlenia. Wersja z czerwonymi switchami posiada białe podświetlenie, a niebieskimi: zielone. Do tego dochodzi aż 20 trybów świetlnych, w tym 10 charakterystycznych, 8 dedykowanych pod najpopularniejsze gatunki gier online oraz 2, które gracz sam może zaprogramować.
WYTRZYMAŁA budowa I DOUBLE INJECTION Thor 300 ma też mnóstwo ułatwień dla graczy, w tym organizer kabla czy przeciwpoślizgowe gumowe nóżki, dzięki którym w czasie turnieju mechanik nie będzie ślizgał się po powierzchni. Do tego dochodzi również aluminiowa obudowa, która wytrzyma trudy każdej podróży.
w dodatku nadruki na klawiszach zostały wyprodukowane w technologii Double Injection co gwarantuje istotnie długą trwałość nadruków mimo intensywnego używania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.