Menu

Klawiatura E-Blue EKM752MGUS-IU Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent E-Blue 

Opis

Klawiatura Mechaniczna Mazer EKM752
Profesjonalna mechaniczna klawiatura dla gracza wraz z częścią numeryczną, dwunastoma multimedialnymi klawiszami oraz komfortową podpórką pod nadgarstki. Specjalne regulowane efekty podświetlenia w sześciu kolorach sprawiają, iż gaming będzie prawdziwym doświadczeniem. Umocniona metalowa konstrukcja gwarantuje stabilność i daje pewność, że klawiatura zostanie na swoim miejscu choćby podczas zaciekłych walk. Bądź niepokonany dzięki prędkiej reakcji i dodatkowym efektom świetlnym.

piękne podświetlenie
Klawiatura pozwala graczom ustawić najróżniejsze rodzaje podświetlenia w pełni dostosowane do ich potrzeb. Ma 6 odcieni podświetlania klawiszy (podświetlenie poszczególnych rzędów- niebieski, żółty, czerwony, zielony, fioletowy, różowy) i 4 opcje intensywności podświetlenia.
10 trybów podświetlenia:
- Pulsujące podświetlenie wszelkich przycisków (każdy wiersz inny kolor) z możliwością zmiany kierunku podświetlenia
- 5 zaprogramowanych kompozycji pulsującego podświetlenia z możliwością indywidualnego ustawienia (programowalne klawisze)
- Fenix (podświetlenie przypominające lot Fenixa)
- Wąż (podświetlenie każdego klawisza rzędami)
- Woda (kolorowe kręgi wokół klawiszy)
- Podświetlane klawisze w trakcie naciśnięcia
Efekty świetlne można przyspieszyć albo spowolnić czy w pełni wyłączyć podświetlenie.

Podniesiona kompozycja klawiszy
Podniesiona kompozycja klawiszy nie tylko dodaje innowacyjnego wyglądu, ale także ułatwia czyszczenie. Proch albo inne zanieczyszczenie można łatwo wytrzepać i nie pozostanie on między klawiszami tak jak ma to miejsce w sytuacji standardowych klawiatur.

Metalowa podstawa
Klawiatura jest umocniona metalem w celu osiągnięcia maksymalnej stabilności. Powierzchnia podstawy klawiatury wyprodukowana jest ze szczotkowanego metalu. Dolna część podstawy jest przezroczysta z niebieskim podświetleniem,co kreuje wzrokowo efekt konkretnej broni.

Podpórka pod nadgarstki
Specjalna podpórka pod nadgarstki o matowej powierzchni, którą można w każdej chwili odczepić gwarantuje maksymalny komfort nawet podczas długich godzin stosowania.

Klawisze
Dla łatwiejszej obsługi dostępne jest 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych. Bez względu na to, jak skomplikowane kompilacje klawiszy wprowadzasz albo jak prędko uderzasz w klawiaturę, nic złego się nie stanie ponieważ klawiatura posiada funkcję anty-ghosting. Blokada klawisza WIN zapewnia, że gra nie zostanie przerwana na skutek przypadkowego naciśnięcia.

nieprzeciętna ergonomia
Specjalnie ukształtowane poręczne klawisze zapobiegają zmęczeniu rąk w trakcie gry. Blokada klawiszy WIN zagwarantuje, iż gra nie zostanie przerwana na skutek przypadkowego naciśnięcia klawisza. Na dolnej części umieszczono antypoślizgowe podkładki, które zapewniają stabilność klawiatury podczas najbardziej zaciętych bitew.

Opleciony kabel
użyty w klawiaturze pleciony przewód jest trwały i gwarantuje jednostajną transmisję danych.

Specyfikacja:
liczba klawiszy: 104
Przełączniki: JWH
rozmiary: 465 x 216 x 43 mm
Waga: 1040 gramów
Żywotność: >50 milionów
Łączność: USB
Długość kabla: 1.8 m
Kompatybilny z: Windows 98/2000/XP/VISTA/WIN 7/Win8/Win10/Mac OS

Niebieskie przełączniki:
- 2.4 mm, standardowy dźwięk kliknięcia w trakcie stosowania

EAN: 6921607107098
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 4 cm
Kod Producenta: EKM752MGUS-IU
Szerokość: 21 cm
Waga: 4.3 kg
Wysokość: 46 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.