Menu

Klawiatura E-Blue Elated (EKM046BK) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent E-Blue 

Opis

Klawiatura dla gracza Elated
Elated jest pierwszym modelem klawiatury dla graczy, który pojawił się w asortymencie E-blue asygnowanej dla graczy początkujących.
Niemniej jednak, jest ona zaopatrzona w najnowocześniejsze technologie, które spełniają kryteria większości graczy. Na dodatek, ergonomiczna budowa klawiatury minimalizuje zmęczenie dłoni spowodowanege długim używaniem.

Laserowy nadruk na klawiszach
Laserowy nadruk jest bardziej wytrzymały i zapewnia, iż litery nie zostaną usunięte przy długim wykorzystywaniu.

Klawisze dla graczy oznaczone kolorem
z reguły stosowane klawisze przez graczy są wyszczególnione innym kolorem, tak żeby użytkownik widział je ponadto przy słabym oświetleniu. Do klawiatury załączone są dodatkowo klawisze w kolorze czarnym z możliwością podmiany.

Regulacja pochylenia
Nóżki na dolnej części klawiatury służą do regulacji kąta nachylenia. Są przygotowane tak, by odpowiadały jak największej ilości ustawień.

niepodatna na zalanie
Dzięki dodatkowym kanałom odprowadzającym wodę w dolnej części klawiatury jest ona oporna na zalanie. Użytkownik nie musi się martwić podczas przypadkowego zalania jej napojem.

Specyfikacja:
- ilość klawiszy: 104
- Żywotność klawiszy: 10 mln kliknięć
- Łączność: USB
- Długość kabla: 1,6 m
- Kompatybilny z: Windows 98/2000/ME/NT/XP/win 7

EAN: 9897005990013
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 2 cm
Kod Producenta: EKM046BK
Szerokość: 19 cm
Waga: 2.8 kg
Wysokość: 46 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.