Menu

Klawiatura E-Blue Iron man (EKM707) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent E-Blue 

Opis

Klawiatura gamingowa IRON MAN 3
wytwarzana dla prawdziwych żeby pokonać przeciwników z maksymalną siłą. To nie jest wyłącznie klawiatura. We współpracy z Marvel powstał nieszablonowy projekt w metalicznym, czerwonym i złotym odcieniu inspirowany zbroją Iron Mana. Trzy stopnie ustawienia prędkości reakcji, 3 pulsujące odcienie podświetlenia + białe podświetlane logo Iron Man na środku klawiatury, blokada klawisza WIN, anti-ghosting - to wszystko czyni klawiaturę Iron Man 3 wspaniałą bronią.

Niesamowity design
Tak jak i zbroja Iron Mana, klawiatura Iron Man 3 jest potężna i stabilna. Jej kolorystyka jest dokładnie taka, jaką wymyślił geniusz i miliarder Tony Stark dla swojego pancerza. Dostosowywaną podstawkę w dwóch poziomach, wytrzymałe nóżki oraz aerodynamiczny kształt. Klawisze zostały zaprojektowane w zarysie litery U dla poprawy ergonomii. Jest także wytrzymała na zalanie, dzięki czemu nie musisz obawiać się już,poprzez przypadkowe rozlanie puszki napoju w trakcie zaciętej bitwy zniszczysz swoją najcenniejszą broń.

Anti-ghosting
Klawiatura ma anti-ghosting aż dla 12 klawiszy, dzięki temu gra oburącz nie będzie stanowić już problemu. Bądź szybki i skrupulatny we wszelkich grach. Dzięki funkcji blokady klawisza Win gra nie zostanie przerwana z powodu przypadkowego naciśnięcia tego klawisza.

regulowana szybkość reakcji
Do dyspozycji są 3 regulowane stopnie prędkość reakcji: 40/60/80. Wciśnij specjalny klawisz z logiem, a także klawisz Del, End albo PgDn i przypasuj reakcję tak jak potrzebujesz.

Kolorowe klawisze
Jeśli klawiatura posiada wszystkie klawisze tego samego koloru można z łatwością wcisnąć niechciany klawisz. W klawiaturze Iron Man 8 z zasady wykorzystywanych klawiszy (strzałki, WSAD) jest koloru czerwonego, dzięki czemu reakcja na ruch wroga może być jeszcze szybsza.

Pulsujące podświetlenie
Klawiaturę otacza pulsujące podświetlenie w 3 kolorach - niebieski, czerwony lub fioletowy. W środkowej części klawiatury dominuje podświetlane na biało logo Stark Industries. Całość stwarza fenomenalny efekt, który będzie odznaczać się na każdym biurku.

kabel w oplocie
Opleciony przewód jest trwały i zagwarantuje jednostajną transmisję informacji.

Specyfikacja:
- liczba klawiszy: 104
- ilość klawiszy multimedialnych: 16
- Podświetlenie(pulsujące): niebieskie, czerwone, fioletowe
- Możliwość wyłączenia podświetlenia: Tak
- Regulacja podstawki: 2 poziomy
- niepodatna na rozlanie: Tak
- rozmiary: 50,7 x 22,3 x 4,1 cm
- Podłączenie: USB
- Kompatybilna z Windows 2000 / XP / Vista / Win 7 / Win 8/ Win 10

Opakowanie zawiera:
- Klawiatura
- Instrukcja obsługi

w sytuacji towarów, które są objęte licencją informujemy, że sami posiadamy licencję lub zakupiliśmy towar od podmiotu, który poinformował nas,posiada licencję na dany towar.

EAN: 6958012202223
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 4 cm
Kod Producenta: EKM707GOUS-EU
Szerokość: 22 cm
Waga: 4.1 kg
Wysokość: 50 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.