Menu

Klawiatura Fury Hellfire (NFU-0867)

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

BĄDŹ LIDEREM NA WIRTUALNYM POLU BITWY Każdy gracz do wydajnego działania na wirtualnych polach bitew i realizowania coraz bardziej skomplikowanych misji, potrzebuje skutecznych narzędzi, dających mu przewagę już na starcie.

Dlatego producent Fury stworzyła serię praktycznych klawiatur dopasowanych do potrzeb gamerów. FURY HELLFIRE Klawiatura przewodowa dla graczy z podświetleniem LED, Fury Hellfire, to połączenie funkcjonalności z jakością wykonania.

wyekwipowana w 104 klawisze i nowoczesny mechanizm membranowy będzie sprzymierzeńcem każdego dokładnego wojownika. KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI Dzięki zaimplementowaniu 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12), zyskujemy możliwość lepszej kontroli nad rozgrywką i ustawieniami dźwięku bez konieczności przerywania gry.

WIELOKOLOROWE PODŚWIETLENIE Hellfire pozostała wyekwipowana w wielokolorowe podświetlenie LED, dzięki któremu, choćby wieczorem i w nocy, nasza rozgrywka i skill nie straci na jakości. Podświetlenie działa w 4 zróżnicowanych trybach natężenia (0%, 33%, 66% i 100%).ANTI-GHOSTING Jeszcze obszerniejsza precyzję w grze zagwarantuje funkcja anti-ghostingu dla większości klawiszy.

teraz, nawet przy wciśnięciu obszerniejszej liczby klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry lub zablokowania się urządzenia. BLOKADA KLAWISZA WINDOWS Klawiatura posiada możliwość blokowania klawisza Windows, która nad wyraz przydaje się w czasie gry.

Zablokowany klawisz Windows nie reaguje przy przypadkowym wciśnięciu go, co uniemożliwia irytującej sytuacji wyjścia do pulpitu w najmniej oczekiwanym momencie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.