Menu

Klawiatura Gamingowa RAZER DeathStalker Essential

Cechy produktu

  • Producent Razer 

Opis

pełna dominacja w rozgrywce
Klawiatura dla graczy Razer DeathStalker została wyposażona w nisko wyprofilowane, wyspowe klawisze i technikę anti-ghosting. Wspomagana poprzez Razer Synapse 2.0 klawiatura Razer DeathStalker oddaje do Twojej dyspozycji wszytko, co niezbędne do całkowitej dominacji w grze.

Kwintesencja minimalizmu
Razer DeathStalker to kwintesencja minimalizmu wśród klawiatur do gier. Zdumiewająco szybka reakcja i płaskie, wyspowe klawisze pozwolą Ci wykonywać komendy i makra z większą prędkością. Dzięki Razer DeathStalker śmierć nadejdzie szybko dla każdego, kto stanie Ci na drodze.

ekstremalna technologia anti-ghosting/KRO

Używaj jednocześnie nawet dziesięciu klawiszy Razer DeathStalker, a każdy z nich zostanie zarejestrowany dzięki wyjątkowej technice anti-ghosting. Każde polecenie jest rejestrowane i wykonywane z precyzją, która pozwoli Ci zniszczyć wrogów ekspresowo i sprawnie, nieustannie dając Ci przewagę.

W pełni programowalne, płaskie, wyspowe klawisze

wyekwipowana w całkowicie programowalne, płaskie, wyspowe klawisze, które wymagają wciśnięcia na zaledwie 2 mm, klawiatura Razer DeathStalker pozwala szybciej reagować na świeże sytuacje w grze i wrogów. Reakcja odbywa się natychmiastowo gdy wyłącznie Twoje palce dotkną klawisza.
W przeciwieństwie do klasycznych klawiatur, które rejestrują nie więcej niżeli 3 jednoczesne naciśnięcia, zaopatrzona w technikę anti-ghosting, a także KRO klawiatura Razer DeathStalker zezwala na korzystanie nawet z dziesięciu klawiszy naraz, dzięki czemu bez trudu zniszczysz wszystkich przeciwników. Ciesz się brakiem opóźnień! Każdy z używanych klawiszy jest poprawnie rejestrowany, a Ty możesz realizować swój plan gry z morderczą precyzją.

Razer Synapse 2.0

Wsparcie bezprecedensowego oprogramowania Razer Synapse 2.0 prawdziwego mózgu Razer DeathStalker sprawia, iż klawiatury z wewnętrzną pamięcią odchodzą do lamusa. Serwer w chmurze Razer Synapse 2.0 pozwala na wygodny dostęp do spersonalizowanych ustawień o każdej porze i w każdym miejscu. Uniknij irytującego konfigurowania ustawień od początku dzięki samoczynnym aktualizacjom oprogramowania i firmware'u, które adekwatną pracę Twojej klawiatury.EAN: 8886419341468
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: RZ03-01060100-R3M1
wariant: Multimedialna
zestaw z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Pozostałe cechy: kryteria sprzętowe:- PC z wolnym portem USB- Windows® 8/ Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP (32-bit)- Dostęp do internetu- 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym- Rejestracja w aplikacji Razer Synapse (wymagająca posiadania aktywnego adresu e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji, a także dostęp do internetu są konieczne aby móc korzystać z pełni możliwości urządzenia i aktualizować oprogramowanie. Po aktywacji, można korzystać z urządzenia w trybie offline

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.