Menu

Klawiatura GENESIS Thor 300 RGB US Outemu Brown

Cechy produktu

  • Producent GENESIS 

Opis

Klawiatura, która daje przewagę Thor 300 poszerza Twoje możliwości w rozgrywkach wirtualnych. Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne o nieprzeciętnej specyfikacji dbają o Twój najlepszy performance w ulubionej grze.

najróżniejsze rozwiązania takie jak organizer kabla w połączeniu ze nadzwyczajnym designem z podświetleniem RGB powodują,otrzymujemy klawiaturę, która nie tylko uwalnia Twój potencjał,dodatkowo usatysfakcjonuje nawet najistotniej wybredne oko.

Przełączniki mechaniczne Outemu Brown Fundamentem Thor 300 RGB są wysokiej jakości przełączniki Outemu Brown, które najkorzystniejsze doświadczenia w wymagających grach. Do aktywacji kliku potrzebujemy zaledwie 55 gram nacisku, a to ze genialnym czasem reakcji 8 ms gwarantuje Ci udoskonalony performance w Twojej grze.

Klawisze znamionują się świetną żywotnością do 50 mln kliknięć, dzięki czemu będzie ona służyć Ci poprzez sporo lat. Zawstydza designem Robi wrażenie mocną obudową aluminiową, która została uzupełniona zjawiskowym podświetleniem RGB przystępnym w 25 trybach w tym ponadto atrakcyjnym PRISMO.

Thor 300 RGB przypomina, że mamy do czynienia nie tylko ze nadzwyczajną specyfikacją,również apetycznym designem, który imponuje, dodaje otuchy i motywuje do dalszych zmagań i poprawiania swoich umiejętności.

Blokada klawisza Windows Na wysokim poziomie grania każda sekunda ma znaczenie i w żadnej nie może Cię zabraknąć. Zablokuj komfortowo klawisz Windows i nie pozwól sobie na ani jeden błąd przez zminimalizowanie gry.

Z Thor 300 RGB pozostaniesz w rozgrywce tak długo, jak Ty o tym zdecydujesz. Ułatwiamy życie klawiszami multimedialnymi Dzięki klawiszom multimedialnym, Thor 300 RGB udoskonala komfort codziennego funkcjonowania przy komputerze.

Dzięki przeróżnym opcjom rozmieszczonym na przyciskach F1 - F12 masz nieskomplikowany dostęp do modnych aplikacji jak kalkulator czy poczta. także kontrolujesz multimediami sprawnie zmienisz aktualnie odtwarzaną piosenkę i wyregulujesz głośność choćby w trakcie grania.

N-KEY Rollover N-KEY Rollover gwarantuje wyśmienity odczyt bez zakłóceń choćby wszelkich klawiszy wciśniętych na raz. Thor 300 RGB nie ogranicza Cię pod względem technicznym i pozwala uruchamiać zaawansowane combo i zróżnicowane kombinacje przycisków jakie sobie tylko wymarzysz.

Pełen Anti-GHosting to Twoja przewaga nad konkurentami. Zaawansowane oprogramowanie Thor 300 RGB buduje jedną całość, spektakularny pakiet razem z asygnowanym, zaawansowanym oprogramowaniem. Za jego pomocą nie tylko skalibrujesz podświetlenie według swoich preferencji, ale także skonfigurujesz profile i makra.

Pozwala przejąć Ci całkowitą kontrolę nad sprzętem tak jak lubisz. Nieścieralne klawisze Thor 300 RGB został precyzyjnie wykonany pod każdym względem. Zaopiekowaliśmy się najmniejszymi detalami i dzięki zaimplementowaniu technice Double Injection otrzymaliśmy przyciski oporne na ścieranie się liter i znaków.

Masz pewność, że klawiatura będzie czytelna, wyraźna i estetyczna przez lata stosowania. Gumowe przeciwpoślizgowe stópki Z Thor 300 RGB masz pewność niezachwianej stabilizacji klawiatury na blacie. Specjalne przeciwpoślizgowe gumki zapobiegają przypadkowym ruchom, które mogłyby przeszkodzić w pokonaniu przeciwnika.

Ciesz się z pełnej kontroli i najwyższego komfortu grania w Twoje ulubione tytuły.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.