Menu

Klawiatura HAMA do Smart TV Samsung

Cechy produktu

  • Producent HAMA SPECJALNE 

Opis

KLAWIATURA przeznaczonA DO SMART TV SAMSUNG Zapewne wiesz, iż obsługa Smart TV z poziomu pilota, a w szczególności wprowadzanie tekstu, nie należy do najwygodniejszych i najszybszych rozwiązań. Zdecyduj się na specjalną klawiaturę, która pokaźnie podniesie komfort wykorzystywania telewizora.

Zintegrowany touchpad Klawiatura pozostała zaopatrzona w zintegrowany touchpad. Dzięki czemu nie musisz dodatkowo kupować myszki. Jedno urządzenie mniej na Twoim stoliku kawowym to więcej przestrzeni i większy porządek.

Co więcej, przy takim rozwiązaniu tylko jednego portu USB. Kompaktowy design Ta bezprzewodowa klawiatura jest smukła i lekka. Dzięki temu bez żadnego problemu możesz przenosić ją do innych pomieszczeń, np.

gdy chcesz podłączyć ją do kolejnego urządzenia. 3w1 Klawiaturę możesz podłączyć nie tylko do Smart TV,jeszcze do laptopa albo komputera PC. Jeśli posiadasz typowy telewizor bez Smart TV i podłączasz do niego komputer, to możesz obsługiwać go wygodnie z kanapy, bez konieczności każdorazowego podchodzenia do niego, gdy np.

chcesz zatrzymać film albo przełączyć piosenkę. Klawisze multimedialne Klawisze multimedialne umożliwiają jeszcze łatwiejszą obsługę połączonego urządzenia. Pozwalają na m.in. Na sterowanie muzyką lub oglądarką.

Wskazówki dla użytkownika: Funkcje klawiszy specjalnie zaprojektowanych dla Samsung Smart TV nie działają z modelami innych producentów. Produkt działa ze wszystkimi telewizorami obsługującymi funkcje myszki i klawiatury.

Prosimy o skontaktowanie się z producentem Twojego telewizora, jeśli masz jakieś pytania dotyczące kompatybilności. Ze względu na zasobność zestawów telewizyjnych, a także instalowanych oprogramowań i aplikacji nie możemy zagwarantować pełnej kompatybilności....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.