Menu

KLAWIATURA HAMA "uRAGE EXODUS 2" GAMING

Cechy produktu

  • Producent hama polska 

Opis

00113728 prędkość jest dla Ciebie najważniejsza w grze? Skuś się na klawiaturę Exodus2 producenta uRage proponującą perfekcyjne akcesoria gamingowe. Niesamowita staranność, klawisze prędkiej reakcji, a także efekt Anti-Ghosting zapewnią Ci możliwość reagowania na akcję z prędkością światła.

Blue world Nie trać ani ułamka sekundy nad zastanawianiem się, który klawisz trzeba wcisnąć. Najważniejsze z nich są oznaczone kolorem niebieskim, gwarantując Ci ultra szybką reakcję i intuicyjną grę. Anti-Ghosting – bądź za każdym razem krok przed innymi Dla ultra szybkości i ultra precyzji w klawiaturze użyto technologię Anti-Ghosting.

Te rozwiązanie umożliwia Ci wciśnięcie kilku klawiszy równocześnie, bez blokowania się. Zapewnij sobie płynną grę bez niepotrzebnych strat czasu. Bądź za każdym razem o jeden krok przed rywalem! Ergonomia Bez względu na to, jaki wariant gier preferujesz, czy są to FPS, RTS, RPG, MMO czy MOBA, w ferworze gry warto pomyśleć o ochronie nadgarstków, które ulegają dużemu obciążeniu podczas wielogodzinnych sesji gamingowych.

Dlatego klawiaturę uRage wyekwipowano w zintegrowane podkładki pod nadgarstki. Zrównoważone nóżki utrzymują klawiaturę w miejscu, zapobiegając niekontrolowanemu przesuwaniu się klawiatury. Funkcjonalność to nie wszystko… … prawdziwa klawiatura gamingowa to również drapieżny design.

Już patrząc na klawiaturę uRage masz ochotę zasiąść do walki. Fantazyjny kształt, doskonale skomponowana kolorystyka oraz podświetlenie LED w 3 kolorach tworzą niezwykłą całość i wyśmienicie wpisują się w gamingowy świat....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.