Menu

Klawiatura HellFire US (NFU-0867) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 

Opis

BĄDŹ LIDEREM NA WIRTUALNYM POLU BITWY
Każdy gracz do wydajnego działania na wirtualnych polach bitew, a także wykonywania coraz bardziej nieprzystępnych misji, potrzebuje efektywnych narzędzi, dających mu przewagę już na starcie. Dlatego firma Fury stworzyła linię użytecznych klawiatur dostosowanych do potrzeb gamerów.

FURY HELLFIRE
Klawiatura przewodowa dla graczy z podświetleniem LED, Fury Hellfire, to połączenie funkcjonalności z jakością wykonania. Wyposażona w 104 klawisze i postępowy mechanizm membranowy będzie sprzymierzeńcem każdego dokładnego wojownika.

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI

Dzięki zastosowaniu 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12), zyskujemy możliwość udoskonalonej kontroli nad rozgrywką i ustawieniami dźwięku bez konieczności przerywania gry.

WIELOKOLOROWE PODŚWIETLENIE
Hellfire została wyposażona w wielokolorowe podświetlenie LED, dzięki któremu, nawet wieczorem i w nocy, nasza rozgrywka i skill nie straci na jakości. Podświetlenie działa w 4 różnych trybach natężenia (0%, 33%, 66% i 100%).

ANTI-GHOSTING
Jeszcze obszerniejsza precyzję w grze zagwarantuje funkcja anti-ghostingu dla większości klawiszy. Teraz, choćby przy wciśnięciu obszerniejszej liczby klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry albo zablokowania się urządzenia.

BLOKADA KLAWISZA WINDOWS
Klawiatura posiada możliwość blokowania klawisza Windows, która bardzo przydaje się w czasie gry. Zablokowany klawisz Windows nie reaguje przy przypadkowym wciśnięciu go, co uniemożliwia irytującej sytuacji wyjścia do pulpitu w najmniej oczekiwanym momencie.EAN: 5901969405996
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NFU-0867
typ: Multimedialna
komplet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: USB 5V
rozmiary: 458 x 190 x 30 mm
Pozostałe cechy: - Systemy operacyjne: Win. 98; Win. 2000; Win. XP; Win. Vista; Win. 7- Profil klawiszy: wysoki- Złącza: USB 2.0- Długość przewodu: 150- Klawisze membranowe- liczba klawiszy 104

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.