Menu

Klawiatura HYPERX Alloy FPS (HX-KB1BL1-NA/A2) DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 

Opis

Klawiatura HYPERX Alloy FPS (HX-KB1BL1-NA/A2) Mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX™ Alloy FPS ma bezkompromisową, zwartą konstrukcję, która nieprzeciętnie sprawdza się w grach FPS. Zwarty układ klawiatury oszczędza miejsce na biurku, dzięki temu łatwiej poruszać myszą.

Ultra przenośna klawiatura HyperX Alloy FPS dostarczana jest wraz z wysokiej jakości etui podróżnym do przechowywania i ochrony klawiatury oraz innych akcesoriów w trakcie turniejów. Pleciony kabel zasilający mini-USB można odłączyć, co ogranicza ryzyko jego uszkodzenia i ogranicza pojemność klawiatury podczas przechowywania.

Aby zapewnić wysoką precyzję i niezawodność, klawiaturę wyekwipowano w klawisze mechaniczne Cherry® MX. Ascetyczna konstrukcja znakomita do gier FPS Zwarty układ klawiatury oszczędza miejsce na biurku, dzięki czemu łatwiej poruszać myszą.

Połączenie kompaktowego kształtu i pełnej funkcjonalności powoduje, iż możesz grać, gdzie chcesz. Potężna rama stalowa Wytrzymała płyta górna wyprodukowana ze stopu metalu sprawia, iż klawiatura HyperX Alloy FPS jest trwała i jednostajna.

komfortowy port USB do ładowania Dziękidostępnemu portowi USB Twój telefon będzie zawsze naładowany, nawet gdy grasz godzinami. Klawisze mechaniczne Cherry MX aby zapewnić wyśmienitą jakość, trwałość i precyzję działania, klawiatura HyperX Alloy FPS wyekwipowana jest w klawisze mechaniczne Cherry®.

Każdy klawisz można wcisnąć 50 milionów razy bez uszczerbku dla jakości i czy wydłużenia czasu reakcji. Dzięki złotym stykom samoczyszczącym klawisze są oporne na pył i brud. Tryb gry z pełnymi funkcjami Anti-Ghosting i N-key rollover Tryb gry wyłącza klawisz Windows, by zapobiec przypadkowym przerwom w graniu.

Funkcje Anti-Ghosting i N-key rollover pozwalają wciskać wszystkie klawisze jednocześnie gwarantując natychmiastowe rejestrowanie i wykonywanie wybieranych przez użytkownika poleceń. Ultra przenośna konstrukcja Wysokiej jakości etui podróżne przechowuje i broni klawiaturę oraz akcesoria w trakcie turniejów i LAN party.

przewód zasilający USB można odłączyć, co zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia i obniża pojemność klawiatury podczas przechowywania. Podświetlane na czerwono klawisze HyperX z dynamicznymi efektami świetlnymi Wybierz jeden z sześciu zaprogramowanych trybów LED, w tym tryb niestandardowy, i graj pewnie nawet przy słabym oświetleniu.

Pięć poziomów jasności zezwala na trafne przypasowanie podświetlenia jednocześnie w dzień, jak i w nocy. Kolorowe nakładki na klawisze o specjalnej fakturze powierzchni dedykowane do gier FPS błyskotliwe czerwone nakładki na klawisze o specjalnej fakturze powierzchni gwarantują maksymalną kontrolę i ulepszone wrażenia dotykowe.

dzięki czemu łatwiej wyszukasz właściwe klawisze. W zestawie dostarczone jest narzędzie do demontażu nakładek na klawisze, które upraszcza ich podmianę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.