Menu

Klawiatura HYPERX Alloy FPS Pro Cherry MX Blue + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 

Opis

Klawiatury HyperX™ Alloy FPS zostały skonstruowane z myślą o trwałości, niezawodności i możliwości grania na najwyższym poziomie. Jeśli Ci potrzeba klawiatury bez bloku numerycznego, udostępniającej wyłącznie najpotrzebniejsze klawisze, najlepszy dobór to model Alloy FPS Pro.

proponuje ona wszystko, czego może pożądać poważny miłośnik gier FPS: niezawodne przełączniki klawiaturowe CHERRY® MX, solidną ramę ze stali, odłączany kabel, tryb gry, i funkcje 100% Anti-Ghosting i N-key Rollover.

HyperX Alloy FPS Pro to klawiatura, która spodoba się każdemu fachowemu graczowi FPS i graczom, którzy aspirują do takiego poziomu.Korzyści: konkretna rama stalowa Mechaniczne przełączniki klawiaturowe CHERRY® MX Blue mobilna konstrukcja z odłączanym kablem Tryb gry, 100-procentowy Anti-Ghosting i N-key Rollover Klawisze z intensywnymi efektami świetlnymi podświetlane na czerwono

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.