Menu

Klawiatura KRUX Comet RGB Outemu Brown DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

Klawiatura MECHaniczna KRUX Comet RGB Outemu Blue to rozwiązanie nadzwyczajne na wypadek gdyby jeszcze nie wynaleziono przemycania myśli wprost z Twojej głowy do komputera. Przyda się także wtedy gdy niedawno kupiony asystent głosowy akurat działa, lecz niekoniecznie chcesz powiadamiać domowników o adresie strony, pod którym oglądasz interesujące filmy.

Ewentualnie gdy chcesz wyartykułować jak wyjątkowo lubisz kumpla, który właśnie położył mecz w CS-a także wtedy klawiatura KRUX Comet okaże się doskonałym narzędziem do urealniania emocji, za użycie którego domownicy będą Ci wdzięczni.

104 × MECHaniczne przełączniki KRUX Comet RGB Outemu Blue to klawiatura MECHaniczna. Po kilkunastu latach, zwanych głębokim przeciętniewieczem membranowym, przełączniki mechaniczne wracają na salony! Z czym mieli do czynienia gracze w gumkowo-membranowej ciemności? No raczej nie z możliwością wielokrotnego czy tam milionokrotnego użycia czy może raczej wciskania Do tego zgrupowanie klawiszy w ścieżki Chciałeś dopalić nitro w Need for Speed na zakręcie albo przeczytałeś, że możesz szybciej się przemieszczać po mapie dzięki bunnyhop? Zapomnij!

Akurat te klawisze są na tej samej ścieżce i nie możesz ich jednocześnie zastosować. Właśnie dlatego nadszedł renesans MECHaników! Twórcy DOS-a, Windowsa 3.11 i ich rówieśnicy jednak wiedzieli co dobre i ewolucja do Windowsa 7 i 10 nie była tutaj wpadką.

Co daje MECHanik? Każdy ze 104 przełączników klawiatury mechanicznej KRUX Comet Outemu Blue ma osobną ścieżkę, która niczym neuryt łączy bezpośrednio klawisz z mózgiem. Efekt? nadzwyczajny i elektryzujący jednocześnie!

Jeśli grasz jak pro, to będziesz mógł zastosować nitro nie tylko w trakcie jazdy na wprost jak pospolity mistrz prostej, lecz także na zakręcie i w trybie manualnym skrzyni biegów Twojego odpicowanego Lambo to 4-5 klawiszy jednocześnie!

A bunnyhop? Ten będzie wreszcie wykonywalny! Ta funkcja nazywa się N-Key Rollover i jest charakterystycznym wyposażeniem klawiatury KRUX Comet RGB. Możesz zobaczyć jak kolejno aktywują się klawisze, choćby jeśli z pomocą kompana oczywiście wciśniesz więcej aniżeli 10 z nich równocześnie.

Możesz nawet próbować wszystkie na raz, lecz wtedy możesz potrzebować więcej niż jednego kompana Ich nie ma w zestawie. 50 milionów (piątka i siedem zer) przynajmniej tyle naduszeń wytrzyma każdy z przełączników klawiatury MECHanicznej KRUX Comet RGB Outemu Blue.

A iż jest ich w sumie 104, to oznacza że przed Tobą stoi skomplikowane wyzwanie: 5 200 000 000 wciśnięć, tak ponad pięć miliardów. To około 61 lat codziennego wciskania po 4 kliki na sekundę. Są tu jeszcze jakieś membrany gotowe podjąć wyzwanie? Kibicem którego obozu jesteś? #TeamBlue czy #TeamBrown? Outemu Blue (niebiescy) czy Outemu Brown (brązowi)? Możesz wybrać obóz, w którego szeregi chcesz wstąpić.

Zdecyduj na którą wersję klawiatury KRUX Comet stawiasz: z przełącznikami MECHanicznymi Outemu Blue (niebieskie) lub Outemu Brown (brązowe)? Niebiescy to bardziej wyrazista/ekspresyjna ekipa. Działają superprecyzyjnie, z wyraźnym i potężnym raportowaniem przeskokiem z tworzonego zadania prezesowi klubu, czyli Tobie.

O wyprodukowanym ruchu wyraźnie informują otoczenie to ich najlepszy marketing. Brązowi są bardziej delikatni, mają swoje ciche zasady. Wydajność ataku jest równie wysoka, precyzja uderzenia też, ale to taki typ komandosa: wykonuje zadanie świetnie, lecz praktycznie niesłyszalnie dla otoczenia.

Jeżeli kochasz strategie, a przy tym lubisz mieć 100-procentową pewność z wytwarzanej akcji, to idealnie sprawdzi się u Ciebie team niebieski: KRUX Comet RGB Outemu Blue. Jeśli zaś oczekujesz bardziej uniwersalnego narzędzia, jesteś czuły na dźwięki otoczenia i chcesz przesyłać emocje w sposób niejawny dla domowników, to pasować do Twojego profilu będzie team brązowy: KRUX Comet RGB Outemu Brown.

Niezależnie jednak czy grasz w prędkie FPS-y, gdzie liczy się czas reakcji, czy może preferujesz tytuły wymagające pełnej precyzji, odnajdziesz coś dla siebie. Opowiadasz się jednak po tej łagodniejszej stronie? Obadaj w takim wypadku, model KRUX Comet wyposażony w przełączniki Outemu Brown.

Jak z wytrwałością na polu walki? Bez zastrzeżeń! Metalowa tarcza stanowi top klawiatury MECHanicznej KRUX Comet RGB Outemu Blue. Orężem są klawisze tworzone z politereftalanu butylenu (PBT). Stanowi to genialne połączenie wytrzymałości i zwinności tej MECHiny walki.

Także wtedy, gdy pole bitwy znajduje się w obozie kompana, odległym od Twojej bazy. Jeżeli Ty wytrzymasz taką wyprawę, to KRUX Comet dodatkowo będzie trwał dzielnie u Twojego boku, niczym Robin obok Batmana.

Uuu! Kolorki! Lubię to! Tak właśnie wyglądała nasza reakcja na tą bogatą iluminację wyciągającą się spod keycapów KRUX Comet w wersji RGB. Oczywiście w jedynej, stosownie zmieszanej kompilacji składającej się z barw z palety RGB.

Po wspólnym zmieszaniu tworzą bohatera nazwanego przez nas Marszałkiem Realnie Godne Barwy. Który dzięki połączonej mocy sześciu stref mieniących się na przeróżne odcienie, buduje efekt RGB. Co tu więcej mówić: masz do wyboru 12 głównych trybów świecenia.

Do tego, niezależnie czy jesteś piwniczakiem, czy może kochasz tysiące lumenów w pokoju, możesz dobrać sobie jasność. A jeżeli jesteś fanem szybkich i wściekłych odcieni, możesz przypasować je pod siebie.

Mieszając to wszystko, możesz uzyskać jedną z wielu dostępnych kombinacji. Ale uważaj! Sprawdzimy czy potrafisz je wykorzystywać! Brakuje tutaj czegoś jeszcze? Naszym zdaniem jest rewelacyjnie. Jeżeli jednak kochasz leżanki, czy może raczej podpórki pod nadgarstki.

Obczajcie sobie klawę KRUX Meteor, też w wersji RGB. Tam odszukacie takie udogodnienia, świetne dla wymagających graczy, paniczków i posiadaczy ogromnych blatów gamingowych.Pozostałe marka przełączników: Outemu Blue rodzaj klawiatury: Pełnowymiarowa typ podświetlenia: LED z rezultatem sześciostrefowego RGB Możliwość konfiguracji podświetlenia: 12 gotowych trybów N-key rollover: Tak Podkładka pod nadgarstki: Nie Tryb gracza (blokada klawisza Windows): Tak Przyrząd do wyjmowania keycapsów: Tak przeznaczone oprogramowanie: Nie Programowalne Makra: Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.