Menu

Klawiatura KRUX Meteor RGB Outemu Blue DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

Klawiatura MECHaniczna KRUX Meteor RGB Outemu Blue to rozwiązanie perfekcyjne na wypadek gdyby jeszcze nie wynaleziono przemycania myśli wprost z Twojej głowy do komputera. Przyda się także wtedy gdy niedawno kupiony asystent głosowy akurat działa, lecz niekoniecznie chcesz powiadamiać domowników o adresie strony, pod którym oglądasz niebanalne filmy.

Ewentualnie gdy chcesz wyartykułować jak niezwykle uwielbiasz kumpla, który właśnie położył mecz w CS-a także wtedy klawiatura KRUX Meteor okaże się perfekcyjnym narzędziem do urealniania emocji, za wykorzystanie którego domownicy będą Ci wdzięczni.

104 × MECHaniczne przełączniki KRUX Meteor RGB Outemu Blue to klawiatura MECHaniczna. Po kilkunastu latach, zwanych głębokim przeciętniewieczem membranowym, przełączniki mechaniczne wracają na salony! Z czym mieli do czynienia gracze w gumkowo-membranowej ciemności? No raczej nie z możliwością wielokrotnego czy tam milionokrotnego wykorzystania czy może raczej wciskania Do tego zgrupowanie klawiszy w ścieżki Chciałeś dopalić nitro w Need for Speed na zakręcie albo przeczytałeś, iż możesz szybciej się przemieszczać po mapie dzięki bunnyhop? Zapomnij!

Akurat te klawisze są na tej samej ścieżce i nie możesz ich jednocześnie zastosować. Właśnie dlatego nadszedł renesans MECHaników! Twórcy DOS-a, Windowsa 3.11 i ich rówieśnicy jednak wiedzieli co prawidłowe i ewolucja do Windowsa 7 i 10 nie była tutaj wpadką.

Co daje MECHanik? Każdy ze 104 przełączników klawiatury mechanicznej KRUX Meteor Outemu Blue ma osobną ścieżkę, która niczym neuryt łączy bezpośrednio klawisz z mózgiem. Efekt? rewelacyjny i elektryzujący równocześnie!

Jeśli grasz jak pro, to będziesz mógł zastosować nitro nie tylko podczas jazdy na wprost jak pospolity mistrz prostej, ale także na zakręcie i w trybie manualnym skrzyni biegów Twojego odpicowanego Lambo to 4-5 klawiszy jednocześnie!

A bunnyhop? Ten będzie wreszcie wykonywalny! Ta funkcja nazywa się N-Key Rollover i jest typowym wyposażeniem klawiatury KRUX Meteor. Możesz zobaczyć jak kolejno aktywują się klawisze, nawet jeśli z pomocą kompana oczywiście wciśniesz więcej aniżeli 10 z nich jednocześnie.

Możesz choćby próbować wszystkie na raz, lecz wtedy możesz potrzebować więcej niżeli jednego kompana Ich nie ma w pakiecie. 50 milionów (piątka i siedem zer) przynajmniej tyle naduszeń wytrzyma każdy z przełączników klawiatury MECHanicznej KRUX Meteor RGB Outemu Blue.

A że jest ich w sumie 104, to oznacza iż przed Tobą stoi trudne wyzwanie: 5 200 000 000 wciśnięć, tak ponad pięć miliardów. To około 61 lat codziennego wciskania po 4 kliki na sekundę. Są tu jeszcze jakieś membrany gotowe podjąć wyzwanie? Kibicem którego obozu jesteś? #TeamBlue czy #TeamBrown? Outemu Blue (niebiescy) czy Outemu Brown (brązowi)? Możesz wybrać obóz, w którego szeregi chcesz wstąpić.

Zdecyduj na którą wersję klawiatury KRUX Meteor stawiasz: z przełącznikami MECHanicznymi Outemu Blue (niebieskie) albo Outemu Brown (brązowe)? Niebiescy to bardziej wyrazista/ekspresyjna ekipa. Działają superprecyzyjnie, z wyraźnym i potężnym raportowaniem przeskokiem z wytwarzanego zadania prezesowi klubu, czyli Tobie.

O wyprodukowanym ruchu wyraźnie informują otoczenie to ich najlepszy marketing. Brązowi są bardziej delikatni, mają swoje ciche zasady. Efektywność ataku jest jednakowo wysoka, precyzja uderzenia też, ale to taki typ komandosa: wykonuje zadanie wyśmienicie, lecz praktycznie niesłyszalnie dla otoczenia.

Jeżeli kochasz strategie, a przy tym uwielbiasz mieć 100-procentową pewność z wyprodukowanej akcji, to genialnie spełni oczekiwania u Ciebie team niebieski: KRUX Meteor RGB Outemu Blue. Jeśli zaś oczekujesz bardziej uniwersalnego narzędzia, jesteś czuły na dźwięki otoczenia i chcesz przesyłać emocje w sposób niejawny dla domowników, to pasować do Twojego profilu będzie team brązowy: KRUX Meteor RGB Outemu Brown.

Niezależnie jednak czy grasz w prędkie FPS-y, gdzie liczy się czas reakcji, czy może preferujesz tytuły wymagające pełnej precyzji, odszukasz coś dla siebie. Opowiadasz się jednak po tej łagodniejszej stronie? Obadaj w takim wypadku, model KRUX Meteor zaopatrzony w przełączniki Outemu Brown.

Jak z wytrwałością na polu walki? Bez zastrzeżeń! Metalowa tarcza stanowi top klawiatury MECHanicznej KRUX Meteor RGB Outemu Blue. Orężem są klawisze wytwarzane z politereftalanu butylenu (PBT). Stanowi to genialne połączenie wytrzymałości i zwinności tej MECHiny walki.

Także wtedy, gdy pole bitwy znajduje się w obozie kompana, odległym od Twojej bazy. Jeżeli Ty wytrzymasz taką wyprawę, to KRUX Meteor jeszcze będzie trwał dzielnie u Twojego boku, niczym Robin obok Batmana.

Uuu! Kolorki! Lubię to! Tak właśnie wyglądała nasza reakcja na tą bogatą iluminację wyciągającą się spod keycapów KRUX Meteor w wersji RGB. Oczywiście w jedynej, stosownie zmieszanej kompozycji składającej się z odcieni z palety RGB.

Po wspólnym zmieszaniu tworzą bohatera nazwanego poprzez nas Marszałkiem Realnie Godne Barwy. Który dzięki połączonej mocy sześciu stref mieniących się na rozmaite barwy, buduje efekt RGB. Co tu więcej mówić: masz do wyboru 14 głównych trybów świecenia.

Do tego, niezależnie czy jesteś piwniczakiem, czy może kochasz tysiące lumenów w pokoju, możesz dobrać sobie jasność. A jeżeli jesteś fanem szybkich i wściekłych odcieni, możesz przystosować je pod siebie.

Mieszając to wszystko, możesz uzyskać jedną z wielu przystępnych kompilacji. Lecz uważaj! Sprawdzimy czy potrafisz je wykorzystywać! Wielofunkcyjna podpórka pod nadgarstki uwielbiasz rzeczy dostosowane do Twoich preferencji? To dokładnie tak jak my!

W klawiaturze MECHanicznej KRUX Meteor RGB Outemu Blue jesteś w stanie zintegrować do swych upodobań kilka składników, nie tylko podświetlenie LED. Elementem podstawowym są oczywiście podnóżki, które znajdują się w górnej części klawiatury, a które pozwalają ustawić ją pod większym kątem względem biurka.

Ciekawsza jest jednak leżanka, czy może raczej podpórka pod nadgarstki. Możesz ją rozłożyć, podłożyć, a choćby zdjąć. Rozłożona bo któż chciałby leżeć na podłodze wytwarza płaską powierzchnię do pisania, bądź dłuższego grania.

Możesz też złożyć podkładkę to pewnie przyda się jak będziesz miał gości, którym chcesz zaprezentować Twoje wręcz pianistyczne umiejętności poruszania się po klawiaturze MECHanicznej. Masz na podorędziu śrubokręt? Za jego pomocą leżankę całkowicie odkręcisz, co zapewne przyda się na meczach wyjazdowych, podczas których warto być w najwyższej (czyt.

najlżejszej) formie i pozbyć się zbędnego balastu. Jeżeli nie jesteś fanem takich wygód, uważasz je za zbędne i tylko dla paniczów, to obczaj sobie klawiaturę KRUX Comet RGB, tańszą o podpórkę pod nadgarstki.Pozostałe producent przełączników: Outemu Blue typ klawiatury: Pełnowymiarowa typ podświetlenia: LED z rezultatem sześciostrefowego RGB Możliwość konfiguracji podświetlenia: 14 gotowych trybów Podkładka pod nadgarstki: Tak N-key rollover: Tak Tryb gracza (blokada klawisza Windows): Tak Przyrząd do wyjmowania keycapsów: Tak dedykowane oprogramowanie: Nie Programowalne Makra: Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.