Menu

Klawiatura Lioncast LK300 RGB KAILH RED

Cechy produktu

  • Producent Lioncast 

Opis

Klawiatura Lioncast LK300 RGB KAILH RED

Lioncast LK300 RGB to klawiatura podkreślająca się niebywałą jakością, osiągami oraz stylem. Jej posiadanie to prawdziwa radość każdego gracza, ponieważ ma czerwone przełączniki mechaniczne, przyciski multimedialne i makro. Nie zabrakło także technice Lioncast Radian Backlight wraz z 16.8 milionami odcieni!

LK3 00 podobnie jak pozostałe klawiatury z kolekcji Lioncast RGB wykorzystuje technologię Radiant Backlight. Odpowiada ona za intensywne podświetlenie LED klawiszy indywidualnych. Asygnowane oprogramowanie pozwala na kontrolowanie każdego przycisku z osobna i nadawania mu wybranego przez nas koloru. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na własną konfigurację, przygotowano gotowe profile dopasowane do najistotniej modnych gier.

Lioncast zadbało na dodatek o komfort użytkownika. Zintegrowana podkładka pod nadgarstki zapewni idealną wygodę choćby podczas kilkugodzinnych turniejów. Materiał z którego pozostała produkowana jest przeciwpoślizgowy i przyjazny dla skóry. W razie potrzeby możemy bezproblemowo odpiąć otrzymane od producenta udogodnienie.

W LK3 00 zastosowano najwyższej jakości czerwone liniowe przełączniki mechaniczne, a nie niebiesk i e albo brązowe – które otrzymujemy w innych modelach klawiatur producenta Lioncast.

Klawiatura LK300 z całą pewnością towarzyszyć nam będzie długie lata dzięki swej wysokiej w ytrzymałości. Nie należy się obawiać, iż po krótkim czasie od zakupu urządzenia Lioncast nastąpi pogorszenie się skoku. Otrzymujemy gwarancję na 80 milionów kliknięć, czyli liczbę większą w sytuacji przełączników Cherry MX.

dane techniczne Lioncast LK300:

  • Układ klawiatury: QWERTY

  • Przełączniki: Mechaniczne Przełączniki Kailh (Czerwone)

  • Waga: Klawiatura 950g, przewód 67g, Podkładka 100g

  • wymiar: 44,5cm x 22cm x 3,7 cm (z podkładką)

  • Długość kabla: 180cm

  • Interfejs: USB

  • Gwarancja: 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.