Menu

Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 białe podświetlenie Kailh Blue

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

KLAWIATURA MECHANICZNA RX85 Decydując się na zakup mechanika gracze wierzą, iż dostają wysokiej jakości, funkcjonalny produkt, o niebagatelnym designie. Taka jest również RX85 -profesjonalna klawiatura mechaniczna. Nowe PRZEŁĄCZNIKI KAILH RED I BLUE Kluczowym elementem każdej klawiatury mechanicznej są użyte w niej przełączniki. RX85 już wcześniej była dostępna w wersji ze switchami Kailh Brown, teraz zaś gracz dostaje dodatkowy dobór w postaci Kailh Red i Kailh Blue. DLA zwolenników OSTREGO GRANIA Czerwone przełączniki to na chwilę obecną najpopularniejsze switche. Drobna siła nacisku potrzebna do aktywacji czyni Redy doskonałymi do strzelanek i innych gier, wymagających ciągłego wciskania klawiszy. NIE TYLKO DO GRANIA Przełączniki Kailh Blue nadają się genialnie dla osób, które na RX85 zamierzają nie tylko grać, ale i dużo pisać. Perfekcyjnie wyważone, switche zapewniają też charakterystyczny klik i wyczuwalny moment aktywacji – stanowią one swego rodzaju informację zwrotną, dzięki której użytkownik może płynniej pisać na klawiaturze. NIE DO STARCIA Częstym problemem w gorzej wytworzonych klawiaturach jest ścieranie się nadruków na przyciskach. Nadruki na klawisze w RX85 wszczepiono metodą double-shot injection molding. Użycie tej technice czyni nadruk niemal nie do starcia, wydłużając przy okazji żywotność całego klawisza. N-KEY ROLLOVER wystarczy wcisnąć klawisz Fn i Del, aby uruchomić w RX85 funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghosting dla wszystkich klawiszy. Dzięki czemu rozwiązaniu użytkownik może wbić dowolną kompozycję klawiszy, nie martwiąc się przy tym, iż system jej nie odczyta. Klawiatura nie zawiedzie więc gracza w kluczowym momencie rozgrywki. Co więcej, żeby zapobiec przypadkowemu zatrzymaniu gry i wyjściu do pulpitu, RX85 ponadto funkcję blokowania klawisza Windows. WyśmienitA NA NOCNE GRANIE Podświetlenie nie jest nieprzydatną funkcją, lecz czymś, co może widocznie ułatwić graczowi rozgrywkę – choćby w czasie nocnych maratonów. RX85 zapewnia 20 trybów świetlnych, w tym 8 standardowych i aż 10 gamingowych, przeznaczonych pod gry. Do tego dochodzi też możliwość zrobienia 2 własnych trybów. Nietrudny DOSTĘP DO MULTIMEDIÓW Kolejnym pokaźnym ułatwieniem dla gracza jest oferowana poprzez RX85 pełna kontrola nad multimediami i innymi funkcjami. RX85 oddaje do dyspozycji 12 klawiszy funkcyjnych oraz specjalny volume knob, umożliwiający sterowanie głośnością bez konieczności wciskania jakichkolwiek klawiszy. DLA GAMINGOWYCH MARATOŃCZYKÓW Po co jednak super klawiatura, której wykorzystywanie męczy? Dlatego do RX85 załączona jest specjalna wyprofilowana podpórka pod nadgarstki, którą można przyczepić do klawiatury za pomocą magnesów. W ten sposób użytkownik sam zdecyduje, jaki wariant jest dla niego komfortowojszy. Dostosowywana jest także wysokość mechanika – do tego celu urządzenie zaopatrzono w rozkładane nóżki, ponadto pokryte gumą, by RX85 nie przesuwało się po biurku.
atrybuty:
Długość: 210 mm
Szerokość: 445 mm
Wysokość: 36 mm
Klawisze multimedialne: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. Millenium, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit
Profil: Wysoki
Złącza: USB 2.0
Długość przewodu: 2 cm
Mechanizm klawiszy: Mechaniczna (Kailh Blue)
Komunikacja: Przewodowa
liczba klawiszy: 104
liczba klawiszy multimedialnych: 0
Mysz w pakiecie: Nie
ilość portów USB: 0

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.