Menu

Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 białe podświetlenie

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Opis
Opis produktu

KLAWIATURA MECHANICZNA RX85

Decydując się na zakup mechanika gracze wierzą, że dostają wysokiej jakości, ergonomiczny artykuł, o niebagatelnym designie. Taka jest również RX85 -profesjonalna klawiatura mechaniczna.

świeże PRZEŁĄCZNIKI KAILH RED I BLUE

Kluczowym elementem każdej klawiatury mechanicznej są użyte w niej przełączniki. RX85 już wcześniej była dostępna w wersji ze switchami Kailh Brown, dzisiaj zaś gracz dostaje dodatkowy wybór w postaci Kailh Red i Kailh Blue.

DLA wielbicieli OSTREGO GRANIA

Czerwone przełączniki to na chwilę obecną najpopularniejsze switche. Nieduża siła nacisku konieczna do aktywacji czyni Redy wyśmienitymi do strzelanek i innych gier, wymagających ciągłego wciskania klawiszy.

NIE TYLKO DO GRANIA

Przełączniki Kailh Blue nadają się znakomicie dla osób, które na RX85 zamierzają nie tylko grać, lecz i dużo pisać. Idealnie wyważone, switche zapewniają też specyficzny klik i wyczuwalny moment aktywacji – stanowią one swego typu informację zwrotną, dzięki której użytkownik może płynniej pisać na klawiaturze.

NIE DO STARCIA

Częstym problemem w gorzej stworzonych klawiaturach jest ścieranie się nadruków na przyciskach. Nadruki na klawisze w RX85 wszczepiono metodą double-shot injection molding. Zastosowanie tej technice czyni nadruk niemal nie do starcia, wydłużając przy okazji żywotność całego klawisza.

N-KEY ROLLOVER

wystarczy wcisnąć klawisz Fn i Del, by uruchomić w RX85 funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghosting dla wszystkich klawiszy. Dzięki czemu rozwiązaniu użytkownik może wbić dowolną kombinację klawiszy, nie obawiając się przy tym, że system jej nie odczyta. Klawiatura nie zawiedzie więc gracza w kluczowym momencie rozgrywki. Co więcej, by zapobiec przypadkowemu zatrzymaniu gry i wyjściu do pulpitu, RX85 także funkcję blokowania klawisza Windows.

rewelacyjnA NA NOCNE GRANIE

Podświetlenie nie jest nieprzydatną funkcją, ale czymś, co może pokaźnie ułatwić graczowi rozgrywkę – nawet w czasie nocnych maratonów. RX85 zapewnia 20 trybów świetlnych, w tym 8 standardowych i aż 10 gamingowych, dedykowanych pod gry. Do tego dochodzi także możliwość zrobienia 2 własnych trybów.

ŁATWY DOSTĘP DO MULTIMEDIÓW

Kolejnym obfitym ułatwieniem dla gracza jest oferowana poprzez RX85 pełna kontrola nad multimediami oraz innymi funkcjami. RX85 oddaje do dyspozycji 12 klawiszy funkcyjnych oraz specjalny volume knob, umożliwiający sterowanie głośnością bez konieczności wciskania jakichkolwiek klawiszy.

DLA GAMINGOWYCH MARATOŃCZYKÓW

Po co jednak super klawiatura, której wykorzystywanie męczy? Dlatego do RX85 dołączona jest specjalna wyprofilowana podpórka pod nadgarstki, którą można przyczepić do klawiatury przy pomocy magnesów. W ten sposób użytkownik sam zdecyduje, jaki rodzaj jest dla niego wygodniejszy. Dostosowywana jest także wysokość mechanika – do tego celu urządzenie wyekwipowano w rozkładane nóżki, dodatkowo pokryte gumą, by RX85 nie przesuwało się po biurku.

KLAWIATURA MECHANICZNA RX85

Decydując się na zakup mechanika gracze wierzą, że dostają wysokiej jakości, poręczny produkt, o niebagatelnym designie. Taka jest również RX85 -profesjonalna klawiatura mechaniczna.

świeże PRZEŁĄCZNIKI KAILH RED I BLUE

Kluczowym elementem każdej klawiatury mechanicznej są użyte w niej przełączniki. RX85 już wcześniej była przystępna w wersji ze switchami Kailh Brown, teraz zaś gracz dostaje dodatkowy dobór w postaci Kailh Red i Kailh Blue.

DLA sympatyków OSTREGO GRANIA

Czerwone przełączniki to na chwilę obecną najpopularniejsze switche. Niewielka siła nacisku konieczna do aktywacji czyni Redy znakomitymi do strzelanek i innych gier, wymagających ciągłego wciskania klawiszy.

NIE TYLKO DO GRANIA

Przełączniki Kailh Blue nadają się rewelacyjnie dla osób, które na RX85 zamierzają nie tylko grać, ale i dużo pisać. Nieprzeciętnie wyważone, switche gwarantują też typowy klik i wyczuwalny moment aktywacji – stanowią one swojego rodzaju informację zwrotną, dzięki której użytkownik może płynniej pisać na klawiaturze.

NIE DO STARCIA

Częstym problemem w gorzej tworzonych klawiaturach jest ścieranie się nadruków na przyciskach. Nadruki na klawisze w RX85 wszczepiono metodą double-shot injection molding. Zastosowanie tej technice czyni nadruk niemal nie do starcia, wydłużając przy okazji żywotność całego klawisza.

N-KEY ROLLOVER

wystarczy wcisnąć klawisz Fn i Del, żeby uruchomić w RX85 funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghosting dla wszystkich klawiszy. Dzięki czemu rozwiązaniu użytkownik może wbić dowolną kombinację klawiszy, nie obawiając się przy tym, że system jej nie odczyta. Klawiatura nie zawiedzie więc gracza w kluczowym momencie rozgrywki. Co więcej, żeby zapobiec przypadkowemu zatrzymaniu gry i wyjściu do pulpitu, RX85 ponadto funkcję blokowania klawisza Windows.

doskonałA NA NOCNE GRANIE

Podświetlenie nie jest nieprzydatną funkcją, lecz czymś, co może pokaźnie ułatwić graczowi rozgrywkę – choćby w czasie nocnych maratonów. RX85 zapewnia 20 trybów świetlnych, w tym 8 standardowych i aż 10 gamingowych, asygnowanych pod gry. Do tego dochodzi również możliwość zrobienia 2 własnych trybów.

ŁATWY DOSTĘP DO MULTIMEDIÓW

Kolejnym pokaźnym ułatwieniem dla gracza jest oferowana poprzez RX85 pełna kontrola nad multimediami i innymi funkcjami. RX85 oddaje do dyspozycji 12 klawiszy funkcyjnych oraz specjalny volume knob, umożliwiający sterowanie głośnością bez konieczności wciskania jakichkolwiek klawiszy.

DLA GAMINGOWYCH MARATOŃCZYKÓW

Po co jednak super klawiatura, której używanie męczy? Dlatego do RX85 dołączona jest specjalna wyprofilowana podpórka pod nadgarstki, którą można przyczepić do klawiatury za pomocą magnesów. W ten sposób użytkownik sam zdecyduje, jaki wariant jest dla niego wygodniejszy. Regulowana jest także wysokość mechanika – do tego celu urządzenie zaopatrzono w rozkładane nóżki, w dodatku pokryte gumą, żeby RX85 nie przesuwało się po biurku.

Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
NKG-0957
EAN
5901969407921
Podstawowe informacje
Czarno-czerwony
Amerykański (US)
Mechaniczna
wykorzystane technologie
Specyfikacja Fizyczne
Szerokość (cm)
44.5
Długość (cm)
21.0
Wysokość (cm)
3.6
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
NKG-0957
EAN
5901969407921
Podstawowe dane
Czarno-czerwony
Amerykański (US)
Mechaniczna
użyte technologie
Specyfikacja Fizyczne
Szerokość (cm)
44.5
Długość (cm)
21.0
Wysokość (cm)
3.6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.