Menu

Klawiatura mechaniczna REDRAGON VARA K551 kolor czarny

Cechy produktu

  • Producent REDRAGON 

Opis

Klawiatura mechaniczna do gier Redragon K551 z przełącznikami Cherry MX, Vara, 104 klawisze Podświetlana podświetleniem LED Klawiatura komputerowa Konstrukcje metalowe do komputerów z systemem Windows czarna

  • KLAWIATURA DO GIER: 104 Kluczowa klawiatura do gier mechanicznych z niestandardowymi przełącznikami mechanicznymi (odpowiednik Cherry Blue) zaprojektowana z myślą o długowieczności, o większej wytrzymałości i prędkości reakcji. Szybkie klucze mechaniczne o średnim oporze, skrupulatnym uruchamianiu, słyszalnym dźwięku kliknięcia i dotykowym sprzężeniu zwrotnym.
  • KLAWIATURA MECHANICZNA: Klawiatura K551 Redragon, podświetlana diodami LED mechaniczna klawiatura do gier, podświetlana na czerwono podświetlana klawiatura wyposażona jest w dwustronnie formowane wtłaczane klawisze klawiszy, które przejrzyście czyste, jednorodne podświetlenie i napisy, które nie zdrapują.
  • budowa ALUMINIUM / ABS: Klawiatura do gier komputerowych jest wyprodukowana z aluminium i ABS z mechanicznymi przyciskami umieszczonymi na płycie i przełącza się w niełatwych warunkach gry.
  • Klawisze wszelkich 104 mechanicznych klawiszy do gier są wolne od konfliktu (n-Key Rollover), co zapewnia najwyższą skuteczność w grach. Odtwarzanie 12 klawiszy multimedialnych, antypoślizgowa Ergonomia, bryzgoszczelność. W zestawie pełna klawiatura numeryczna i pozłacane złącze USB oporne na korozję gwarantuje niezawodne połączenie.
  • KOMPATYBILNOŚĆ PC GAMING: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista lub Windows XP, ograniczona obsługa klawiatury Mac OS.


EAN: 6950376704412
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: k551
rodzaj: Multimedialna
pakiet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Podświetlana klawiatura: Tak
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 1.8 m
Kolor: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.