Menu

Klawiatura mechaniczna SPC gear SPG013- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent SPC gear 

Opis

Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament Kailh Brown RGB SPC Gear GK530 Tournament to przenośna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy wymiar metalowy top pokrywy, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej nadzwyczajny dobór dla graczy domowych i turniejowych.

Model GK530 Tournament Kailh Brown RGB został wyekwipowany w brązowe przełączniki Kailh, które zostały wykonane z myślą o graczach, ale w razie potrzeby sprawdzą się także w innych użyciach. Konwencjonalny design - Geniusz tkwi w prostocieKlawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 Tournament została stworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie proste kształty i kompaktowy rozmiar.

Ten maluch to wszystko, czego Ci potrzeba w grach! stanie na wysokości zadania na co dzień w domu,bezproblemowo zabierzesz go też na za turniej gamingowy albo LAN Party.Wysoka wytrzymałośćDzięki wzmacnianej metalem konstrukcji klawiatura mimo śladowego wymiaru bardzo należycie trzyma się podłoża, zachowując przy tym wysoką sztywność.

Nie straszne jej długie granie ani transport. Spełni oczekiwania precyzyjnie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!Prawdziwe RGB - 18 efektów podświetleniaPunktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompozycji kolorystycznych.

dzięki temu możesz wybrać spomiędzy aż 18 efektów od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie solidnego przycisku.10 spersonalizowanych trybów podświetlenia - dopasuj podświetlenie do przeróżnych gierKlawiatura SPC Gear GK530 Tournament posiada łącznie 10 programowalnych trybów podświetlenia.

Pięć z nich jest zaprogramowanych fabrycznie, lecz możesz je zmienić dopasowując do swoich potrzeb. To Ty wybierasz, które przyciski chcesz podświetlić i na jakiposiadają świecić, po czym w prosty sposób zapisujesz 10 zróżnicowanych ustawień.87 indywidualnie podświetlanych przycisków - skrupulatnie tyle, ile potrzebujeszFormat TKL (Tenkeyless) to rozwiązanie nieprzeciętne dla graczy.

Klawiatura została pozbawiona zbędnego bloku numerycznego. Otrzymujesz prostotę i mobilność, czyli skrupulatnie to, czego Ci potrzeba do długich sesji gamingowych!Przełączniki mechaniczne Kailh Brown - Z żywotnością 50 mln wciśnięćBrązowe przełączniki Kailh to doskonały kompromis między wymaganiami gracza i rutynowym użyciem.

Skok jest wyraźny, ale płynny i dokładny. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.N-Key Rollover - To Ty decydujesz ile przycisków chcesz wcisnąćFunkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting.

Oznacza to, iż możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!Programowalne makra - Pełna moc w zasięgu dłoniZarówno w grach, jak i w rutynowym używaniu możesz zaprogramować dowolne makra.

Oznacza to, iż wybranym przyciskom możesz przypisać potężną funkcję wynikającą z wykorzystania kombinacji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!wymiary: 361,5 x 133,5 x 22,5 mmAkcesoria w zestawie: Przyrząd do wyjmowania przyciskówPozostałe parametry: rodzaj przełączników: Kailh Brown (brązowe) ilość przycisków: 87 wariant podświetlenia: Punktowe RGB Anti-Ghosting: Pełny...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.