Menu

Klawiatura mechaniczna Tesoro Excalibur Spectrum Full Color LED (przełącznik Blue)

Cechy produktu

  • Producent TESORO 

Opis

Tesoro Excalibur Spectrum otwiera przed użytkownikiem całe spektrum możliwości i funkcji okraszonych niesamowitym podświetleniem. Znamionuje się minimalistycznym wykonaniem, przy zachowaniu pełnego wyposażenia w szereg najważniejszych funkcji, stając się znakomitą klawiaturą mechaniczną.
Excalibur Spectrum podkreśla się całkowicie konfigurowalnym podświetleniem LED, funkcją pełnego N-Key Rollover, programowalnymi przyciskami makr, a także perfekcyjną żywotnością mechanicznych klawiszy - aż do 60 mln kliknięć.
Przełączniki mechaniczne produkowane przy zastosowaniu innowacyjnych pozłacanych styków gwarantują najwyższy poziom bezusterkowości i prędkości działania. Każde działanie gracza zostaje bezbłędnie przeniesione na wyświetlacz monitora, pozwalając cieszyć się rozgrywką i skupiając się tylko na niej, bez dodatkowych nerwów związanych z nieprawidłowym działaniem klawiatury, której każdy klawisz zniesie aż 60 mln kliknięć.
Pełne N-Key Rollover zezwala na korzystanie równocześnie z dowolnej liczby przycisków na klawiaturze. Dzięki tej funkcji zyskamy całkowitą władze nad naszym bohaterem siejąc spustoszenie wśród przeciwników. Każdy gracz może zespolić Excalibura do swych potrzeb.
Klawiatura zezwala na korzystanie z najnowszych możliwości podświetlenia klawiszy używając specjalnie przygotowanych trybów (Trigger, Ripple, Firework, Radiation czy Rainbow Wave), dostosowywanie jasności podświetlenia klawiszy w 4 jasnościach i dwóch dodatkowych trybach przewidzianych do gier MMO / FPS.
ponadto mamy do dyspozycji 5 profili zezwalających przełączać się między konfiguracjami ulubionych gier za pomocą jednego kliknięcia czy możliwość zapisu sekwencji makr na niemal każdym przycisku.
Tesoro Excalibur Spectrum gwarantuje nam bezawaryjne i trafne działanie dzięki sterownikom, pozwalającym na dowolne ustawienie i zaprogramowanie swej klawiatury w specjalnie do tego celu wytworzonym panelu.
Specyfikacja:
· N-Key Rollover przy użyciu portu USB
· Przełączniki mechaniczne
· zastosowana pamięć 512 kb
· Dowolny odcień podświetlenia indywidualnych klawiszy
· 7 trybów podświetlenia LED
· 4 poziomy jasności podświetlenia
· wbudowane klawisze multimedialne
· antypoślizgowe podkładki
· Pozłacany wtyk USB
· Waga: 1,3 kg
· wymiar: 450 x 145 x 24 mm
· W pełni modyfikowalny kolor i fason podświetlenia
· Żywotność klawiszy - 60 milionów kliknięć
· Tryb Gaming Mode, który pozwala wyłączyć przycisk Windows
· 5 profili stosowania
· Łącznie 200 programowalnych klawiszy makro
· prędkie przełączanie pomiędzy profilami
· Nóżki do regulacji wysokości
· 1,55 m przewód
· przychylne dla użytkownika oprogramowanie
· Kompatybilność: Windows XP/Vista/7/8/10


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.