Menu

Klawiatura MSI Vigor GK50 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ mechaniczna 

Opis

Niskoprofilowe, klawiaturowe przełączniki mechaniczne szybkość, skrupulatność i solidność

Niskoprofilowe, klawiaturowe przełączniki mechaniczne szybkość i precyzję działania i wysoką trwałość. Są wyśmienite dla graczy i osób używających komputera jako maszyny do pisania. Umiarkowany dystans pełnego ruchu klawisza i punkt zadziałania staranność, jakiej oczekujesz od klawiatury Vigor GK50 Low Profile.

Smukła i lekka stylistyka

Smukły i lekki design to dopełnienie stylowego wyglądu gamingowej klawiatury VIGOR GK50 LOW PROFILE.

funkcjonalna kompozycja

Klawiatura z ergonomiczną, asymetryczną konstrukcją nasadek klawiszy pozwala trzymać dłonie i nadgarstki w komfortowej, naturalnej pozycji, która zmniejsza napięcie mięśni i ból podczas długotrwałego pisania lub grania na klawiaturze.

Wyświetlaj swoje barwy na klawiszach

Vigor GK50 Low Profile to klawiatura wyposażona w indywidualne podświetlenie RGB każdego klawisza, dzięki czemu osiągalne jest korzystanie z milionów barw i zachwycających, rozmaitych efektów animacji światła. Tworzenie, własnych wyjątkowych efektów świetlnych realne jest przy pomocy oprogramowania MSI Dragon Center.

Trwałe i innowacyjne wzornictwo

tworzona ze szczotkowanego metalu górna część pokrywy klawiatury, a także matowe nasadki klawiszy sprawiają, że VIGOR GK50 LOW PROFILE jest trwałą klawiaturą, na której użytkownik nie pozostawia widocznych śladów palców na powierzchni nasadek klawiszy. Specjalne ośmiokątne nasadki klawiszy uzupełniają postępowy wygląd klawiatury.

Skróty klawisze pozwalające na prędkie sterowanie

wygodne skróty klawiaturowe pozwalające na łatwą zmianę trybu pracy oświetlenia, sterowanie szybkością i kierunkiem animacji światła.
Na górze znajdują się przyciski szybkiego dostępu do regulacji głośności, sterowania mediami i klawisz uruchamiający aplikację Afterburner.

podczas rozgrywki stój twardo na ziemi

Wyjątkowo jednostajna podstawka gamingowej klawiatury znajdująca się tuż pod spacją udoskonalone, oparcie i uniemożliwia ślizganiu się klawiatury w trakcie gry i pisania.

Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon Center


Dostrój ustawienia klawiatury z poziomu najnowszej aplikacji Dragon Center, dzięki temu możesz spersonalizować swój styl.

W pełni przygotowany

Do zestawu załączono wszystkie potrzebne akcesoria. W pudelku, oprócz klawiatury Vigor GK50 Low Profile, użytkownik odnajdzie jeden przyrząd do ściągania nasadek klawiszy i dwie wypukłe nasadki klawiszy (1x lewy klawisz CTRL i 1x klawisz ALT), co umożliwia bezproblemową ich wymianę. Wypukłą powierzchnię nasadki klawisza można prosto wyczuć i nacisnąć palcem w momencie, gdy niejednokrotnie używa się klawiszy CTRL lub ALT w trakcie gry.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.