Menu

Klawiatura NATEC Genesis RM34X

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

DLA GRACZA RM34X to klawiatura gamingowa w pełnym tego słowa znaczeniu. Wytworzona dla sympatyków gier, którzy za śladowe pieniądze mogą cieszyć się użytecznym, wytrzymałym sprzętem w nowoczesnym wydaniu.

WYTRZYMAŁA I bezawaryjnA Wysokiej jakości membrany gwarantują długą żywotność klawiszy nawet przy niezwykle aktywnym stosowaniu. Dzięki temu klawiatura wytrzyma dużo choćby aktywnych rozgrywek.

WYGODA JAKIEJ Ci trzeba poręczny design klawiatury gwarantuje komfort choćby w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Bez wątpienia docenisz wygodne miejsca na nadgarstki na dolnej krawędzi klawiatury. Gwarantują one tak konieczne naturalne ułożenie rąk.

MULTIMEDIA W ZASIĘGU RĘKI Sterowanie multimediami nigdy nie było takie proste. Dzięki RM34X, która ma 9 klawiszy prędkiego dostępu do mediów za jednym kliknięciem włączysz zwykle użytkowany odtwarzacz czy pogłośnisz ulubiony kawałek.

WODOODPORNA Nie martw się o zalanie klawiatury, gdyż posiada ona specjalne otwory, które pomagają w odprowadzaniu wody, i tym samym chronią przed uszkodzeniami. Odporność W KAŻDYM CALU Klawiatura Natec Genesis RM34X to nie tylko prawidłowej jakości materiały czy uzupełniające nakładki na przede wszystkim wykorzystywane klawisze.

Zadbano choćby o kabel, którego końcówka USB jest pozłacana....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.