Menu

Klawiatura NATEC Jellyfish

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

wyśmienitA DO DOMU I BIURA W progresywnym środowisku pracy, w biurze czy też w domowym zaciszu, lubimy stawiać na funkcjonalność urządzeń z których korzystamy. Też klawiatura na której na co dzień mnóstwo pracujemy, powinna być nie tylko wytrzymała ale też mieć szereg funkcji usprawniających nam pracę.

Zgodnie z taką ideą firma Natec opracowała model Jellyfish. WYGODA PRACY O KAŻDEJ PORZE Klawiatura Natec Jellyfish ma szereg funkcji, które posiadają zapewnić maksymalną wygodę pracy. Klawisze z tak zwanym wysokim skokiem gwarantują precyzję działania co wpływa na szybkość wykonywania zadań, składane nóżki pozwalają na dobranie wysokości do własnych potrzeb a białe podświetlenie LED daje nam możliwość pracy bez względu na porę dnia.

Klawiatura ma też złączę USB dzięki czemu możemy ją podłączyć do większości innowacyjnych urządzeń. KLAWISZE MULTIMEDIALNE Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie 12 klawiszy funkcyjnych (F1 – F12), które szczególnie usprawniają obsługę multimediów.

ponadto w klawiaturze użyto funkcję blokady klawisza Windows (Windows Key Lock ), znaną ze sprzętu dla graczy. To bardzo {pomocn|przydatn)a funkcja, która chroni nas przed nagłym wyjściem do pulpitu w trakcie np.

szybkiego pisania i przypadkowego wciśnięcia „klawisza z okienkiem"....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.