Menu

Klawiatura NATEC NKL-1183- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Klawiatura Discus slim, biało niebieska

KLAWIATURA PRZEWODOWA
Natec Discus to szykowna i ergonomiczna klawiatura multimedialna z ultra płaskim profilem, która stanowi wyśmienite rozwiązanie zarówno dla przestrzeni biurowej, jak także stosowania domowego.
Ultrapłaski profil, kompaktowy wymiar, membranowy mechanizm klawiszy, zostały zamknięte w smukłej i wysmakowanej obudowie.
Dodatkowym atutem klawiatury Discus jest cicha praca, którą doceni nie tylko sam użytkownik,także jego współpracownicy.

stylowa I SMUKŁA
W progresywnej przestrzeni biurowej coraz ważniejsza staje się elegancja oraz planowanie przestrzeni i dotyczy to nie tylko mebli,także maszyn takich jak akcesoria komputerowe.
Klawiatura Natec Discus wpisuje się w ten trend proponując smukły i elegancji design. Czarno szara kolorystyka oraz czytelny układ klawiszy w stylu tabliczki czekolady powodują, że klawiatura korzystnie się pokazuje i jest czytelna w obsłudze.

KOMPAKTOWA I CICHA
Smukła i kompaktowa obudowa to nie wszystko, jeszcze z niskim skokiem sprawiają, iż klawiatura jest szczególnie ergonomiczna i przyjemna w obsłudze.
Klawisze charakteryzują się również szybka reakcja i cichą pracą, co niewątpliwie jest ich atutem.
w dodatku litery zostały pokryte warstwa lakieru UV, co pokaźnie przedłuża ich niepodatność na ścieranie.

funkcjonalnA I WYTRZYMAŁA
Klawiatura Discus została zaopatrzona w 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi od F1 do F12. Dzięki czemu stanie na wysokości zadania nie tylko w biurze,także w warunkach domowych, np. Do obsługi Smart TV.
Urządzenie zostało wykonane z trwałych części a udogodnienia takie jak gumowane nóżki mają wpływ na komfort pracy w każdych warunkach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.