Menu

Klawiatura NATEC Swordfish US

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

ULTRAPŁASKI PROFIL Natec Swordfish to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które poszukują innowacyjnej klawiatury do wykorzystania domowego lub do pracy. Ultrapłaski profil i niskie klawisze powodują, że klawiatura nie zajmuje dużo miejsca, a praca na niej jest cicha i komfortowa.

Klawisze pokryto powłoką lakieru (PU Coating). Taka warstwa ochronna zapobiega ścieraniu się napisów i zasadniczo wydłuża proces życia klawiatury. FUNKCJONALNOŚĆ I ELEGANCJA Natec Swordfish to nie tylko płaski profil i ciche klawisze.

Dzięki aż 10 specjalnym klawiszom multimedialnym oraz specjalnemu kontrolerowi głośności, użytkownik może bezproblemowo zarządzać swoją pracą w nowoczesnym biurze i rozrywką w domowym zaciszu. Specyficzna kolorystyka oraz miłe w dotyku tworzywo, z którego pozostała stworzona klawiatura sprawiają, że korzystanie z Natec Swordfish to czysta przyjemność....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.