Menu

Klawiatura przewodowa A4TECH BLOODY B975 RGB mechaniczna Gaming (LK LIBRA BROWN SWITCH)

Cechy produktu

  • Producent A4TECH 

Opis

B975 Light Strike RGB Animation Gaming Keyboard

Najnowsza klawiatura mechaniczna Bloody B975 wykorzystuje innowacyjną technologię mechanicznych switch'y działających na podczerwień. Zagwarantuje to 30% szybszą reakcję urządzenia względem tradycyjnych metalowych czujników, co powoduje, iż B975 jest najszybszą gamingową klawiaturą na świecie.

System RGB to sposób tworzenia światła, który zezwala na uzyskanie dowolnego i niesamowicie nasyconego koloru. Dzięki podświetleniu RGB klawiatura B975 jest świetna na nocne sesje gamingowe.

LIGHT STRIKE k
LIGHT STRIKE II to rewolucyjna technologia mechanicznych przełączników optycznych LIGHT STRIKE, wykorzystujących do aktywacji przycisku sensor podczerwieni. LK gwarantuje jedynie 0,2 ms opóźnienia, a także ponad 100 mln. Kliknięć.

Regulacja podświetlenia klawiszy
Dzięki technologi zarządzania natężeniem (albo kolorem opcja) podświetlenia klawiszy, użytkownik może sam ustawić najistotniej słuszne dla siebie i panujących warunków podświetlenie swojej klawiatury.

Silicon Anti - Slipper
Klawiatury Bloody zaopatrzone zostały w siliconowe nóżki zapewniające użytkownikowi stosowne ułożenie jak dodatkowo zapobiegające przesuwaniu klawiatury podczas gry.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.