Menu

Klawiatura przewodowa COOLER MASTER SK650 Gunmetal Black SK-650-GKLR1-US

Cechy produktu

  • Producent COOLER MASTER 

Opis

NISKI PROFIL

Bądź obiektem zazdrości sympatyków płaskich klawiatur z niemożliwie niskoprofilową klawiaturą mechaniczną SK650. Dzięki ekstra płaskim, profilowanym nasadkom klawiszy, oraz nowych przełącznikach Cherry MX Low Profile w smukłej obudowie, w końcu posiądziesz klawiaturę o której marzyłeś. A dzięki standardowym funkcjom Cooler Master, jesteś w pełni wyposażony żeby zdobyć przewagę w grze jak i w pracy.

KOMPAKTOWY DESIGN DO komfortowEGO PISANIA

SK650 demonstruje śmiały nowy wygląd klawiatur mechanicznych, z użyciem nowych przełączników mechanicznych Cherry MX Low Profile. Odporność i precyzja konwencjonalnych przełączników Cherry MX, dzisiaj ze zredukowanym dystansem i punktem aktywacji o 0,8mm. Dodaj do tego ultra płaskie nasadki klawiszy i otrzymasz całkowitą niskoprofilową klawiaturę wysokiej jakości.

MYŚL INACZEJ

SK650 czerpie klasyczny, ascetyczny design z najpopularniejszych klawiatur niskoprofilowych I dodaje do niego funkcjonalność, a także najkorzystniejsze właściwości Cooler Master. Obejmuje to górną płytę ze szczotkowanego aluminium, które gwarantuje trwałość i progresywny wygląd, a wyprofilowane klawisze gwarantują funkcjonalność i piękno. Skutkiem jest klawiatura, która wygląda znajomo, lecz nie przypomina żadnej innej klawiatury w stylu Chiclet, której używałeś wcześniej.

NIE WYMAGA OPROGRAMOWANIA

podczas grania ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić jest wciśnięcie klawiszy Alt+Tab by zmienić ustawienia klawiatury w oprogramowaniu. SK650 walczy z tym dzięki nowoczesnemu systemowi On-The-Fly. Ustaw podświetlenie każdego z klawiszy, przełączaj między trybami podświetlenia i nagrywaj sekwencje makr z pomocą tylko kilku przycisków. Uzyskaj funkcjonalność oprogramowania bez konieczności instalowania go - oszczędzasz czas i cenne zasoby komputera.

PODŚWIETLENIE RGB oraz PASEK RGB

Oświetlenie RGB nigdy nie było bardziej szykowne niżeli w klawiaturze SK650, dzięki przemyślanemu podświetleniu każdego klawisza. Dodaj do tego pasek RGB, który dodaje jeszcze więcej elegancji wokół Twojej klawiatury uzyskujesz w ten sposób pierwszą klawiaturę mechaniczną z tak ładnym oświetleniem.

NOWA I ulepszonE OPROGRAMOWANIE

Nie jest potrzebne, ale je stworzyliśmy. Proste i bezawaryjne. Będziesz mógł wybrać spośród 16,7 miliona kolorów do każdego klawisza, uzyskać dalsze dostosowanie trybów oświetlenia i dostroić makra.

PRECYZJA

Klawiatura SK650 używa technologi rollover, która jest produktywną i najdokładniejszą technologią anti-ghostingu. Funkcja N-key rollover działa z 6 klawiszami gwarantując, że wciśnięcie każdego przycisku zostanie poprawnie zarejestrowane, nawet podczas zaciętej walki. Bądź pewien, że niezależnie od tego jak ekspresowo będziesz aktywować przyciski, Twoja klawiatura wychwyci wszystkie z nich.

skutecznOŚĆ

Pożegnaj się z rage quitem przez słaby sprzęt. SK650 została wyekwipowana w 32-bitowy processor ARM Cortex gwarantujący stałą precyzję i skuteczność. Zarejestruj naciśnięcia klawiszy natychmiast. Zapisz i wykonaj polecenia i makra w mgnieniu oka. Dzięki systemowi On-the-fly uzyskaj natychmiastową przewagę nad przeciwnikiem i pokonaj go za każdym razem.

TRZY rozmiarY, TRZY SPOSOBY GRY

Nie każdy lubi ogromne klawiatury, dlatego adekwatnie zaprojektowaliśmy rodzinę SK600. Niezależnie od tego, czy Ci trzeba klawiatury 60%, klawiatury tenkeyless czy pełnowymiarowej konstrukcji, mamy klawiaturę, której Ci potrzeba - bez kompromisów w zakresie funkcji lub produktywności.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Gigi - Wystawiona rok temu
Długo się zastanawiałem nad kupnem klawiatury premium. W końcu to miał być zakup długoterminowy. Przejrzałem kilka klawiatur w podobnej cenie, ale żadna tak nie zwróciła moje uwagi. Na początku może trochę przez bajeranckie podświetlenie, ale jakościowo też jest znakomita. Te przełączniki Cherry to chyba jedne z najlepszych na rynku, baaardzo cicho działające. Tak jak wspomniałem, design jest dużym plusem. Wygląda naprawdę efektownie, szczególnie w połączeniu z myszką w podobnej stylistyce. Myślę, ze dobrze zainwestowałem pieniądze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.