Menu

Klawiatura przewodowa FURY Hellfire 2

Cechy produktu

  • Producent FURY 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 

Opis

Prezentacja 3D: Klawiatura Fury Hellfire 2 Bądź liderem na wirtualnym polu bitwy Każdy gracz do efektywnego działania na wirtualnych polach bitew oraz realizowania coraz bardziej nieprzystępnych misji, potrzebuje sprawnych narzędzi, dających mu przewagę już na starcie.

Dlatego firma Fury stworzyła linię użytecznych klawiatur dopasowanych do potrzeb gamerów. Good luck, have fun! Klawiatura przewodowa dla graczy z podświetleniem LED, Fury Hellfire 2, to połączenie funkcjonalności z jakością wykonania.

zaopatrzona w 104 niskie klawisze oraz nowoczesny mechanizm membranowy będzie sprzymierzeńcem każdego skrupulatnego wojownika. Gamingowy wyglad klawiatury, spodoba się każdemu miłośnikowi gier. Wielokolorowe podświetlenie Hellfire 2 została zaopatrzona w wielokolorowe podświetlenie LED, dzięki któremu, nawet wieczorem i w nocy, nasza rozgrywka i skill nie straci na jakości.

Podświetlenie działa w 4 zróżnicowanych trybach natężenia (0%, 33%, 66% i 100%). Kontrola nad multimediami Dzięki zastosowaniu 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12), zyskujemy możliwość udoskonalonej kontroli nad rozgrywką oraz ustawieniami dźwięku bez konieczności przerywania gry.

Anti-ghosting Jeszcze większa precyzję w grze gwarantuje funkcja anti-ghostingu dla 11 klawiszy. Teraz, choćby przy wciśnięciu pokaźniejszej liczby klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry albo zablokowania się urządzenia.

Blokada klawisza Windows Klawiatura posiada możliwość blokowania klawisza Windows, która istotnie przydaje się w czasie gry. Zablokowany klawisz Windows nie reaguje przy przypadkowym wciśnięciu go, co uniemożliwia irytującej sytuacji wyjścia do pulpitu w najmniej oczekiwanym momencie.

wymiary: 450 x 170 x 27 mmPozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.