Menu

Klawiatura przewodowa HP Omen Sequencer

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Manewruj z prędkością światła i zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki wiodącej w branży technice przełącznikaoptomechanicznego. HP Omen Sequencer to klawiatura tworzona dla graczy, z myślą o możliwości dostosowywania i trwałości.Korzyści: Zdobądź przewagę przez dopasowanie 5 specjalnych klawiszy makr.

Doświadcz trwałości w lekkiej, anodyzowanej obudowie aluminiowej. Przejmij kontrolę nad swoimi multimediami dzięki specjalnym klawiszom odtwarzania, wstrzymania, pomijania i wyciszania, a także wielkiemu, metalowemu pokrętłu do regulacji głośności.

wydajnie zarządzaj przewodami i ciesz się maksymalną wygodą dzięki zastosowanemu portowi USB. Tryb grania blokuje przerwy z systemu, można więc się skupić na wygranej. Niezależnie od tego, ile klawiszy naciśniesz jednocześnie, każde naciśnięcie jest wykrywane przez funkcję N-Key Rollover, a także 100-procentowy antighosting.

Utoruj sobie drogę do zwycięstwa za pomocą oprogramowania OMEN Command Center, które gwarantuje pełną kontrolę nad urządzeniami z serii OMEN. Dopasowuj podświetlenie, działanie i funkcje przycisków – moc jest Twoja.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.