Menu

Klawiatura przewodowa HYPERX Alloy FPS HX-KB1RD1-NA/A2

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 

Opis

ascetyczna kompozycja perfekcyjna do gier FPS
Zwarty układ klawiatury oszczędza miejsce na biurku, dzięki czemu łatwiej poruszać myszą. Połączenie kompaktowego kształtu i pełnej funkcjonalności sprawia, iż możesz grać, gdzie chcesz.

solidna rama stalowa

Wytrzymała płyta górna wytworzona ze stopu metalu sprawia, że klawiatura HyperX Alloy FPS jest trwała i jednostajna.

wygodny port USB do ładowania
Dziękiprzystępnemu portowi USB Twój telefon będzie zawsze naładowany, choćby gdy grasz godzinami.

Klawisze mechaniczne Cherry MX
Aby zapewnić nadzwyczajną jakość, trwałość i precyzję działania, klawiatura HyperX Alloy FPS wyekwipowana jest w klawisze mechaniczne Cherry®. Każdy klawisz można wcisnąć 50 milionów razy bez uszczerbku dla jakości i czy wydłużenia czasu reakcji. Dzięki złotym stykom samoczyszczącym klawisze są oporne na pył i brud.

Tryb gry z pełnymi funkcjami Anti-Ghosting i N-key rollover
Tryb gry wyłącza klawisz Windows, żeby zapobiec przypadkowym przerwom w graniu. Funkcje Anti- Ghosting i N-key rollover pozwalają wciskać wszystkie klawisze równocześnie zapewniając natychmiastowe rejestrowanie i wykonywanie wybieranych poprzez użytkownika poleceń.

Ultra mobilna konstrukcja z odłączanym kablem
Wysokiej jakości etui podróżne przechowuje i broni klawiaturę oraz akcesoria podczas turniejów i LAN party. Przewód
zasilający USB można odłączyć, co zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia i obniża pojemność klawiatury podczas przechowywania.

Podświetlane na czerwono klawisze HyperX z dynamicznymi efektami świetlnymi
Wybierz jeden z sześciu zaprogramowanych trybów LED, w tym tryb niestandardowy, i graj pewnie choćby przy słabym oświetleniu. Pięć stopni jasności pozwala na trafne dopasowanie podświetlenia zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kolorowe nakładki na klawisze o specjalnej fakturze powierzchni asygnowane do gier FPS
efektowne czerwone nakładki na klawisze o specjalnej fakturze powierzchni gwarantują maksymalną kontrolę i lepsze wrażenia dotykowe. Dzięki temu łatwiej odnajdziesz właściwe klawisze. W zestawie dostarczone jest narzędzie do demontażu nakładek na klawisze, które upraszcza ich wymianę.EAN: 0740617263138
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: HX-KB1RD1-NA/A2
wariant: Multimedialna
zestaw z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny
wymiary: 35.59 x 441x65 x 129.38 mm
Waga: 1.049 kg
Pozostałe atrybuty: - Podświetlenie: jeden kolor, czerwony- Efekty świetlne: 6 trybów LED i 5 poziomów jasności- Przelot USB (tylko do ładowania telefonu komórkowego)- Próbkowanie 1000 Hz- technika anti-ghosting pełne wsparcie dla wszystkich klawiszy- Funkcja Key Rollover- Tryby 6 klawiszy / N-key- komponenty sterujące multimediów- Tryb gry- Długość kabla: 1,8 m

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.