Menu

Klawiatura przewodowa HYPERX Alloy FPS Pro HX-KB4RD1-US/R2

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 

Opis

HyperX Alloy FPS – mechaniczna klawiatura dla graczy
Mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX™ Alloy FPS ma minimalistyczną, zwartą konstrukcję, która wspaniale sprawdza się w grach FPS. Zwarty układ klawiatury oszczędza miejsce na biurku, dzięki temu łatwiej poruszać myszą. Ultra mobilna klawiatura HyperX Alloy FPS dostarczana jest wraz z wysokiej jakości etui podróżnym do przechowywania i ochrony klawiatury oraz innych akcesoriów podczas turniejów. Pleciony kabel zasilający mini-USB można odłączyć, co obniża ryzyko jego uszkodzenia i zniża pojemność klawiatury podczas przechowywania. Aby zapewnić wysoką precyzję i bezusterkowość, klawiaturę wyekwipowano w klawisze mechaniczne Cherry® MX.

surowa budowa perfekcyjna do gier FPS
Zwarty układ klawiatury oszczędza miejsce na biurku, dzięki czemu łatwiej poruszać myszą. Połączenie kompaktowego kształtu i pełnej funkcjonalności sprawia, iż możesz grać, gdzie chcesz.

potężna rama stalowa
Wytrzymała płyta górna wykonana ze stopu metalu powoduje, iż klawiatura HyperX Alloy FPS jest trwała i stabilna.

Klawisze mechaniczne Cherry MX
Aby zapewnić genialną jakość, solidność i precyzję działania, klawiatura HyperX Alloy FPS wyposażona jest w klawisze mechaniczne Cherry® MX. Każdy klawisz można wcisnąć 50 milionów razy bez uszczerbku dla jakości i wydłużenia czasu reakcji. Dzięki złotym stykom samoczyszczącym klawisze są wytrzymałe na pył i brud.

Podświetlane na czerwono klawisze HyperX z dynamicznymi efektami świetlnymi
Wybierz jeden z sześciu zaprogramowanych trybów LED, w tym tryb niestandardowy, i graj pewnie choćby przy słabym oświetleniu. Pięć stopni jasności umożliwia adekwatne dostosowanie podświetlenia zarówno w dzień, jak i w nocyEAN: 0740617268782
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: HX-KB4RD1-US/R2
rodzaj: Multimedialna
komplet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny
wymiary: 441,65 x 129,38 x 35,59 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.