Menu

Klawiatura przewodowa MODECOM Volcano Lanparty

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

Modecom Klawiatura Volcano Lanparty RGB
tworzona z myślą o graczach


Pełna gotowość do zwyciężania

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB to propozycja zaawansowanej klawiatury dedykowanej dla fachowych graczy, szukających wysokiej jakości sprzętu, na którym będą mogli polegać podczas wielogodzinnych sesji w wirtualnym świecie gier komputerowych. W kompaktowej konstrukcji MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB zastosowaliśmy cały szereg zaawansowanych funkcji, które przydadzą się w trakcie grania w wymagające taktycznych umiejętności gry.
Bądź liderem na każdym polu bitwy

Klawiatura rodzaju mechanicznego

Klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY zaopatrzona jest łącznie w 87 klawiszy rodzaju mechanicznego, które charakteryzują się nieszablonowym komfortem stosowania, a także zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia. Podczas korzystania wydają z siebie także typowy mechaniczny dźwięk, który uwielbiają miłośnicy gier komputerowych.

niepodatne na wytarcia klawisze

W klawiaturze MODECOM VOLCANO LANPARTY zastosowaliśmy dwuwarstwowe klawisze produkowane metodą double-injection. Dzięki tej technologii możesz posiadać pewność, iż napisy na nich nigdy się nie zetrą, bez względu na intensywność eksploatacji.

Nieścieralne klawisze

W klawiaturze MODECOM VOLCANO LANPARTY zastosowaliśmy wysokiej jakości nakładki na klawisze, które zostały wyprodukowane metodą double-injection molding. Nakładka wytwarzana tą metodą składa się z dwóch oddzielnych elementów: zewnętrznego (z okienkiem) oraz wewnętrznego z nadrukiem. Dzięki tej metodzie nadruk nie zetrze się choćby wskutek intensywnego wykorzystywania.

Pełny anti-ghosting

Funkcja Anti-Ghosting otwiera przed graczami świeże horyzonty rozrywki! Bijatyka w stylu Mortal Kombat™ razem z partnerem na jednej klawiaturze? teraz to osiągalne bez obaw o komfort rozgrywki.

asygnowane oprogramowanie

Dzięki oprogramowaniu możesz nagrywać makra i programować podświetlenie klawiatury w dowolnej konfiguracji. Dzięki tym funkcjom możesz powiedzieć, iż klawiatura jest NAPRAWDĘ TWOJA.

W pełni regulowane podświetlenie RGB LED

Klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB wyekwipowana jest w pełni dostosowywane podświetlenie LED w pełnej palecie RGB. Użytkownik może stworzyć własne profile, w których będą podświetlone tylko wybrane klawisze (dostosowane do konkretnej gry lub do własnych preferencji).

Aluminiowa obudowa górna

Górna część pokrywy MODECOM LANPARTY RGB pokryta jest warstwą tworzoną z wysokiej jakości aluminium, która stabilizuje konstrukcję klawiatury oraz nadaje jej wyjątkowo interesujący wygląd.

Przełączniki niebieskie

Klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB ma niebieskie przełączniki, które wyjątkową czułość, komfort pracy oraz charakterystyczny dźwięk emitowany podczas naciskania klawiszy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.