Menu

Klawiatura przewodowa SPC GEAR GK530 Tournament Kailh Blue RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament Kailh Blue RGB SPC Gear GK530 Tournament to przenośna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy rozmiar metalowy top pokrywy, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej nadzwyczajny dobór dla graczy domowych i turniejowych. Model GK530 Tournament Kailh Blue RGB pozostał wyposażony w niebieskie przełączniki Kailh, które sprawdzają się zarówno w grach, jak i w pracy na komputerze. konwencjonalny design - Geniusz tkwi w prostocie
Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 Tournament pozostała wykonana z myślą o graczach, którzy cenią sobie proste kształty i kompaktowy rozmiar. Ten maluch to wszystko, czego Ci potrzeba w grach! stanie na wysokości zadania na co dzień w domu,bez problemu zabierzesz go także na za turniej gamingowy lub LAN Party.
Wysoka wytrzymałość
Dzięki wzmacnianej metalem konstrukcji klawiatura mimo niewiele znaczącego wymiaru niezwykle należycie trzyma się podłoża, zachowując przy tym wysoką sztywność. Nie straszne jej długie granie ani transport. Spełni oczekiwania starannie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!
Prawdziwe RGB - 18 efektów podświetlenia
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompozycji kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać spomiędzy aż 18 efektów od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie potężnego przycisku.
10 spersonalizowanych trybów podświetlenia - dostosuj podświetlenie do zróżnicowanych gier
Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament posiada łącznie 10 programowalnych trybów podświetlenia. Pięć z nich jest zaprogramowanych fabrycznie, ale możesz je zmienić dostosowując do swoich potrzeb. To Ty wybierasz, które przyciski chcesz podświetlić i na jakimają świecić, po czym w prosty sposób zapisujesz 10 najróżniejszych ustawień.
87 indywidualnie podświetlanych przycisków - dokładnie tyle, ile Ci potrzeba
Format TKL (Tenkeyless) to rozwiązanie wyśmienite dla graczy. Klawiatura została pozbawiona zbędnego bloku numerycznego. Uzyskujesz prostotę i mobilność, czyli starannie to, czego potrzebujesz do długich sesji gamingowych!
Przełączniki mechaniczne Kailh Brown - Z żywotnością 50 mln wciśnięć
Brązowe przełączniki Kailh to doskonały kompromis pomiędzy kryteriami gracza i codziennym wykorzystaniem. Skok jest istotny, lecz płynny i precyzyjny. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.
N-Key Rollover - To Ty decydujesz ile przycisków chcesz wcisnąć
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, iż możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

Programowalne makra - Pełna moc w zasięgu dłoni

zarówno w grach, jak i w powszednim używaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, że wybranym przyciskom możesz przypisać mocną funkcję wynikającą z zastosowania kompilacji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!
EAN: 5903018660011
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: SPG014
rodzaj: Multimedialna
komplet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 180 cm
Kolor: Czarny
wymiary: 361,5 x 133,5 x 22,5 mm
Waga: 900 g
Akcesoria w zestawie: Przyrząd do wyjmowania przycisków
Pozostałe właściwości: - rodzaj przełączników: Kailh Blue (niebieskie)- liczba przycisków: 87- typ podświetlenia: Punktowe RGB- Anti-Ghosting: Pełny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.