Menu

Klawiatura przewodowa SPC GEAR GK530 Tournament Kailh Red RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

SPC Gear GK530 Tournament Kailh Red RGB to skrócona o blok numeryczny wersja klawiatury mechanicznej z przeznaczeniem do gier, w których ogromne znaczenie ma refleks i szybka akcja. Niewielki wymiar ułatwi dodatkowo przewożenie klawiatury na turnieje, a oprogramowanie z funkcją tworzenia makr pomoże uzyskać przewagę przed przeciwnikiem.

Metalowy top pokrywy, punktowe podświetlenie RGB każdego z 87 indywidualnych klawiszy, przełączniki Kailh Red, które aktywują klawisz po niezwykle delikatnym wciśnięciu, przyspieszą nasze działanie i skrócą czas wykonania akcji.tradycyjnY DESIGNGENIUSZ TKWI W PROSTOCIE Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 Tournament została tworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie najczęściej proste kształty.

minimalny rozmiar sprawia, że klawiatura zmieści się na biurkach z ograniczoną przestrzenią. Ten maluch to wszystko, czego Ci potrzeba w grach! sprawdzi się na co dzień w domu,bezproblemowo zabierzesz go również na turniej gamingowy lub LAN Party do znajomych.WYSOKA opornOŚĆMETALOWY TOP obudowy Dzięki wzmacnianej metalem konstrukcji klawiatura mimo drobnego rozmiaru szczególnie prawidłowo trzyma się podłoża, zachowując przy tym wysoką sztywność.

Nie straszne jej długie granie ani transport. Stanie na wysokości zadania skrupulatnie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!PRAWDZIWE RGB18 PREDEFINIOWANYCH EFEKTÓW PODŚWIETLENIAPunktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompozycji kolorystycznych.

dzięki temu możesz wybrać spośród aż 18 efektów – od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie konkretnego przycisku. Ponadto używając oprogramowania SPC GEAR możesz dowolnie ustawić każdy z klawiszy i uzyskać indywidualny tryb podświetlenia.

Zaskocz swych znajomych nieszablonową klawiaturą!10 SPERSONALIZOWANYCH TRYBÓW PODŚWIETLENIADOSTOSUJ PODŚWIETLENIE DO zróżnicowanYCH GIERKlawiatura SPC Gear GK530 Tournament ma aż 10 programowalnych trybów podświetlenia.

Pięć z nich jest zaprogramowanych fabrycznie, ale możesz je zmienić dopasowując do własnych potrzeb. To Ty wybierasz, które przyciski chcesz podświetlić i na jakimają świecić, po czym w prosty sposób zapisujesz 10 przeróżnych ustawień.87 INDYWIDUALNIE PODŚWIETLANYCH PRZYCISKÓWDOKŁADNIE TYLE, ILE Ci trzebaFormat TKL (Tenkeyless) to rozwiązanie świetne dla graczy.

Klawiatura została pozbawiona zbędnego bloku numerycznego. Dostajesz prostotę i mobilność, czyli skrupulatnie to, czego Ci potrzeba do długich sesji gamingowych! PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH REDZ ŻYWOTNOŚCIĄ 50 MLN WCIŚNIĘĆCzerwone przełączniki Kailh Red są wykonane z myślą o graczach.

Klawisze nie wymagają od nas praktycznie żadnej siły do aktywowania, co pokaźnie upraszcza rozgrywkę w grach rodzaju FPS, czy np. Najróżniejszego rodzaju Battle Royale, gdzie refleks i szybka reakcja jest kluczowa.

Przełączniki Kailh Red są także wyraźnie cichsze od niebieskich, poprzez co świetnie nadają się do nocnego grania.N-KEY ROLLOVERTO TY DECYDUJESZ ILE PRZYCISKÓW CHCESZ WCISNĄĆFunkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting.

Oznacza to, iż możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!PROGRAMOWALNE MAKRAPEŁNA MOC W ZASIĘGU DŁONIZarówno w grach, jak i w powszednim stosowaniu możesz zaprogramować dowolne makra.

Oznacza to, że wybranym przyciskom możesz przypisać solidną funkcję wynikającą z wykorzystania kombinacji innych przycisków. Dzięki oprogramowaniu ustawisz wszystko pod swoje oczekiwania w ciągu kilku minut. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!OPROGRAMOWANIEPEŁNA KONTROLAInstalując postępowe oprogramowanie SPC GEAR uzyskujesz dostęp do narzędzia pozwalającego dopasować klawiaturę pod swoje wymagania.

Ustaw wariant podświetlenia, odcień rgb, tryb pracy efektów, makra i opóźnienie. Jedynie wyobraźnia ogranicza twoje możliwości!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.