Menu

Klawiatura przewodowa SPC GEAR GK530 Tournament Kailh Red RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

Klawiatura gamingowa GK530 Tournament Kailh RGB czerwony
SPC Gear GK530 Tournament to przenośna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy wymiar metalowy top obudowy, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej znakomity wybór dla graczy domowych i turniejowych.
Kailh Red RGB pozostał zaopatrzony w czerwone przełączniki Kailh, które zostały stworzone przede wszsytkim dla graczy. Cechują się najmniejszą siłą nacisku i wyjątkowo sprawdzą się wśród użytkowników grających w FPSy.

1. TradycyjnY DESIGN GENIUSZ TKWI W PROSTOCIE
Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 Tournament została stworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie proste kształty i kompaktowy rozmiar. Ten maluch to wszystko, czego potrzebujesz w grach! sprawdzi się na co dzień w domu,bez problemu zabierzesz go też na za turniej gamingowy lub LAN Party.

2. WYSOKA niepodatnOŚĆ METALOWY TOP ODBUDOWY
Dzięki wzmacnianej metalem konstrukcji klawiatura mimo niedużego wymiaru niezwykle korzystnie trzyma się podłoża, zachowując przy tym wysoką sztywność. Nie straszne jej długie granie ani transport. Spełni oczekiwania starannie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!

3. PRAWDZIWE RGB 18 EFEKTÓW PODŚWIETLENIA
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompilacji kolorystycznych. Dzięki czemu możesz wybrać spośród aż 18 efektów od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie solidnego przycisku

4. 10 SPERSONALIZOWANYCH TRYBÓW PODŚWIETLENIA dostosuj PODŚWIETLENIE DO różnYCH GIER
Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament posiada łącznie 10 programowalnych trybów podświetlenia. Pięć z nich jest zaprogramowanych fabrycznie, lecz możesz je zmienić dostosowując do swoich potrzeb. To Ty wybierasz, które przyciski chcesz podświetlić i na jakimają świecić, po czym w prosty sposób zapisujesz 10 przeróżnych ustawień.

5. 87 INDYWIDUALNIE PODŚWIETLANYCH PRZYCISKÓW dokładnIE TYLE, ILE Ci potrzeba
Format TKL (Tenkeyless) to rozwiązanie genialne dla graczy. Klawiatura pozostała pozbawiona zbędnego bloku numerycznego. Uzyskujesz prostotę i mobilność, czyli skrupulatnie to, czego Ci trzeba do długich sesji gamingowych!

6. PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH RED Z ŻYWOTNOŚCIĄ 50 MLN WCIŚNIĘĆ
Czerwone przełączniki Kailh to rozwiązanie kierowane na ogół do graczy. Znamionują się najmniejszą siłą nacisku i szczególnie sprawdzą się wśród użytkowników grających w FPSy. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.

7. N-KEY ROLLOVER TO TY DECYDUJESZ ILE PRZYCISKÓW CHCESZ WCISNĄĆ
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

8. PROGRAMOWALNE MAKRA PEŁNA MOC W ZASIĘGU rąk
zarówno w grach, jak i w powszednim użytkowaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, że wybranym przyciskom możesz przypisać konkretną funkcję wynikającą z wykorzystania kombinacji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.