Menu

Klawiatura przewodowa SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Blue RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 

Opis

SPC Gear GK550 Omnis to pełnowymiarowa wersja klawiatury gamingowej SPC Gear. 104 przyciski, odpinana magnetycznie podpórka pod nadgarstki, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej najlepszy dobór dla domowych użytkowników.
Model GK550 Omnis Kailh Blue RGB został wyekwipowany w niebieskie przełączniki Kailh, które sprawdzają się równocześnie w grach, jak i w pracy na komputerze.

1. NowoczesnY DESIGN Z NUTKĄ ELEGANCJI
Klawiatura SPC Gear GK550 Omnis dzięki postępowym kształtom stanie się ozdobą każdego biurka. Połączenie klasyki z odrobiną awangardy czyni z niej produkt oryginalny i ponadczasowy.

2. BOCZNE PODŚWIETLENIE LED ODROBINA EKSTRAWAGANCJI W prawidłowYM STYLU
unikalne podświetlenie jeszcze bardziej akcentuje klawiaturę SPC Gear GK550 Omnis z tłumu innych produktów. W razie potrzeby boczne podświetlenie może być wyłączone.

3. WYSOKA opornOŚĆ ALUMINIOWY TOP ODBUDOWY
Dzięki konstrukcji usztywnionej aluminium, klawiatura SPC Gear GK550 Omnis jest niezwykle niesprężysta. Górna płytka ze szlifowanymi krawędziami dodaje jej jeszcze więcej stylu. Gumowane nóżki dodatkowo wpływają na jej stabilność.

4. PODPÓRKA POD NADGARSTKI MONTOWANA MAGNETYCZNIE
Jak przystało na klawiaturę do zastosowań domowych, SPC Gear GK550 Omnis daje Ci pełnię wygody. Podpórka pod nadgarstki to jeszcze pokaźniejszy komfort. Magnetyczne mocowanie zezwala na jej przystępny montaż i demontaż.

5. PRAWDZIWE RGB 18 EFEKTÓW PODŚWIETLENIA
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompozycji kolorystycznych. Dzięki czemu możesz wybrać spośród aż 18 efektów od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie konkretnego przycisku.

6. PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH BLUE Z ŻYWOTNOŚCIĄ 50 MLN WCIŚNIĘĆ
Niebieskie przełączniki Kailh to pierwszy krok w świat gamingu. Wyraźny, szczególnie czytelny skok ułatwia także pisanie. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.

7. 104 INDYWIDUALNIE PODŚWIETLANYCH PRZYCISKÓW PEŁNA WYGODA
Klawiatura w pełnym formacie to uniwersalność potrzebna większości ludzi. Z jedną klawiaturą ciesz się pełnią możliwości w pracy z programami i pozwól sobie na odrobinę wypoczynku z ulubioną grą.

8. N-KEY ROLLOVER TO TY DECYDUJESZ ILE PRZYCISKÓW CHCESZ WCISNĄĆ
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

9. PROGRAMOWALNE MAKRA PEŁNA MOC W ZASIĘGU dłoni
jednocześnie w grach, jak i w rutynowym stosowaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, że wybranym przyciskom możesz przypisać konkretną funkcję wynikającą z użycia kombinacji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!EAN: 5903018660035
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: SPG016
typ: Multimedialna
zestaw z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Podświetlana klawiatura: Tak
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 1.8 m
Kolor: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
rozmiary: 465 x 194,8 x 21 mm
Waga: 0.95 g
Pozostałe właściwości: wariant przełączników: Kailh Brown (brązowe) typ podświetlenia: Punktowe RGB Podpórka pod nadgarstki Anti-Ghosting: Pełny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.