Menu

Klawiatura przewodowa uGo Askja K110 czarna

Cechy produktu

  • Producent uGo 
  • Rodzaj przewodowa 

Opis

Ugo Askja K110 to perfekcyjny produkt, który przypadnie do gustu każdej osobie poszukującej taniej i poręcznej klawiatury.

Nisko wyprofilowane klawisze oraz ich praktyczny zarys poprawi komfort pracy równocześnie użytkownikom notebooków, jak i komputerów stacjonarnych. Jej gabaryty sprawiają, że zajmuje niedużo miejsca na biurku, a składane nóżki regulowanie nachylenia klawiatury dla potrzeb użytkownika.

W klawiaturze Ugo Askja K110 zastosowano technologie powiększające jej trwałość. Dzięki otworom odprowadzającym ciecz, klawiatura jest odporna na zalanie. Każdy klawisz został pokryty specjalną powłoką lakieru w technice PU Coating, który zapobiega ścieraniu się nadruku. Przełączniki zostały wyposażone w cichy i trwały mechanizm membranowy, który stanie na wysokości zadania rewelacyjnie w codziennej pracy w biurze typu open space

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.