Menu

Klawiatura REDRAGON Draconic K530 Biały

Cechy produktu

  • Producent REDRAGON 

Opis

Redragon Draconic to klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB dla graczy ceniących w głównej mierze mobilność. Eksponujący ją układ zaledwie 61 klawiszy (60% pełnej klawiatury) połączony z brakiem ramek wystających poza krawędzie klawiszy czyni sprzęt niesamowicie kompaktowym, umożliwiając przenoszenie go w niemalże dowolnym plecaku lub torbie.

niewiele tego, klawiatura ma tryby pracy zarówno przewodowej (wtyk USB-C umieszczony z boku) jak i bezprzewodowej (Bluetooth) z możliwością momentalnej zmiany sparowanego urządzenia. Wygoda z zasady!szykowny wyglądKlawiatura Redragon Draconic bez cienia wątpliwości może stać się kolejną ozdobą Twojego biurka.

Kompaktowa i wysmakowana budowa nawet na pierwszy rzut oka powoduje wrażenie szczególnie wytrzymałej, a klawisze ze stylową i wyraźną podświetlaną czcionką i bocznymi oznaczeniami skutecznie przyciągną wzrok niejednego zapalonego gracza.

Dodajmy do tego możliwość pełnej konfiguracji wspomnianego podświetlenia RGB i hit murowany!Ultra-kompaktowy układJeśli często podróżujesz ze swoją klawiaturą, na pewno docenisz rozmiary tego malucha.

Całkowity rozmiar klawiatury Redragon Draconic został zredukowany do absolutnego minimum, zapewniając przy tym maksimum mobilności. Cecha ta staje się nieoceniona nie tylko w transporcie urządzenia, ale i podczas korzystania z niego na biurkach o niezwykle ograniczonej przestrzeni lub wtedy, gdy Ci trzeba obfitego zapasu miejsca dla swobodnego ruchu myszą.

Wszystko to oczywiście przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności do funkcji brakujących przycisków, zbędnych dla graczy np. FPS-owych, dostaniesz się przy użyciu adekwatnych kombinacji klawiszowych.Zbalansowane przełączniki mechaniczneMembrany z punktu widzenia graczy od dawna są już passé stąd zastosowane w klawiaturze Redragon Draconic brązowe przełączniki mechaniczne o lekkim,miłym i wyczuwalnym kliku.

Tak zbalansowana charakterystyka przełączników sprawi, że nie będziesz posiadać żadnych wątpliwości co do aktywacji przycisku, nie kreując przy tym choćby intensywniejszym używaniem nadmiernego hałasu z pewnością potrafisz przywołać z pamięci sytuacje, w których cisza liczyła się nie mniej niż skuteczność klawiatury.

dzisiaj możesz posiadać obie rzeczy równocześnie!spektakularne podświetlenie RGBTy także możesz mieć wkład w wygląd swojej klawiatury! Niezależne od siebie diody wbudowane pod przyciskami klawiatury umożliwią Ci ustawienie wymarzonego efektu świetlnego w dowolnych spomiędzy ponad 16 milionów kolorów dostępnych w palecie RGB.

Jeśli jednak rozgrywka nie może poczekać, wybierz jeden spośród gotowych trybów wśród których znajdziesz jednocześnie kolorowe animacje, jak i efekty reagujące na wciskanie klawiszy. Będzie widowiskowo nie tylko na ekranie, ale i pod Twoimi palcami!Uniwersalna łącznośćPoza typową i dla wielu graczy jedyną optymalną opcją łączności przewodowej, klawiatura Redragon Draconic oferuje na dodatek możliwość bezprzewodowego połączenia z maksymalnie trzema urządzeniami za...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.