Menu

Klawiatura REDRAGON Revarajas K556RGB

Cechy produktu

  • Producent REDRAGON 

Opis

Redragon REVARAJAS to klawiatura typu mechanicznego z pełnym podświetleniem RGB, która posiada wszystkie niezbędne funkcje do komfortowej rozgrywki. Zaprojektowana z myślą o wytrzymałości, bezawaryjności, prędkiej reakcji i precyzji pozwoli Ci uzyskać najlepszą produktywność w grze.

Podświetlenie RGB nadaje klawiaturze Redragon REVARAJAS niepowtarzalnego wyglądu, stanowczo podczas nocnych maratonów gamingowych. Co więcej, REVARAJAS ma możliwość regulacji natężenia światła oraz dużo efektów świetlnych i trybów tematycznych.

Metalowa obudowa zapewnia zwiększoną odporność, dlatego REVARAJAS jest dopasowana do częstych i intensywnych starć. Dodatkowo mechaniczne klawisze cechują się wytrzymałością rzędu 50 milionów kliknięć, a technika Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover uniemożliwia zacięciu klawiatury w przypadku naciśnięcia wielu klawiszy naraz.

mało tego, REVARAJAS jest odporna na przypadkowe zachlapania cieczą....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.