Menu

Klawiatura REDRAGON K556RGB-RK- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent REDRAGON 

Opis

Devarajas zawiera keypicker, który ułatwia usuwanie kluczy do wymiany lub higieny obwodowej. Metalowy przełącznik przełączający, który zastąpił przełączniki jednym z ośmiu przełączników Outemu Brown znajdujących się w pudełku Devarajas.

Włączenie klawisza FN wspomaga korzystanie ze skrótów multimedialnych, które zapewniają użytkownikowi komfort przez cały czas. Na anodyzowanej konstrukcji aluminiowej otrzymujemy konkretną klawiaturę, trwałą, o estetycznych szczegółach fazowania na jej górnych krawędziach, klawiaturę z osobowością.

Jego 1,8-metrowy usztywniony przewód gumowy wytrzymuje obciążenie ciągłe do 12 kg i nawet 10 000 gwałtownych zgięć. Pozłacana karta USB gwarantuje najlepszą przewodność dla lepszej obsługi klawiatury, a dodatkowo sprawia, iż ​​jest nierdzewna i trwała.

Faktyczna struktura osłony ochronnej chroni użytkownika przed przypadkowym rozlaniem na naszej klawiaturze, opróżniając płyn z tylnej części podstawy klawiatury. Last but not least: wszystkie klawiatury Redragon mają przeciwpoślizgowe podstawy, które gwarantują sztywność sprzętów peryferyjnych w miejscu, w którym zdecydowaliśmy się je umieścić.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.