Menu

Klawiatura REDRAGON K561R- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent REDRAGON 

Opis

Klawiatura mechaniczna REDRAGON Visnu K561R dla szybszego pisania i bardziej wciągającej rozgrywki. Użyteczna, trwała i wodoochronna konstrukcja z najwyższej jakości materiału ABS i metalu, z matowym wykończeniem mocnym i wystarczająco solidnym, żeby zapewnić odpowiednią ochronę przed zadrapaniami, uderzeniami i korozją.

Klawisze są wklęsłe,połączyć się do naturalnej krzywizny twoich palców, prowadząc do o mnóstwo wygodniejszego odczuwania każdego naciśnięcia klawisza. 8 tematów, 2 motywy oraz 4 rozmaita pozimomy jasności podświetlenia LED które można złączyć do każdej z gier naciskając FN + 1 do 8.

Wysoka precyzyjność klawiszy zapenia adekwatny dobór dla graczy, programistów, pisarzy, maszynistek itp. Klawisze zapewniaj znakomite sprzężenie audio i dotykowe i znamionują się wytrzymałością do 50 milionów naciśnięcieć które można prosto zdejmować za pomocą narzędzia do zdjemowania klawiszy załączonego w pakiecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.