Menu

Klawiatura ROCCAT Horde AIMO (ROC-12-351-BK)

Cechy produktu

  • Producent ROCCAT 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 

Opis

ROCCAT® Horde Aimo – Klawiatura dla graczy RGB Membranical przedstawiamy Horde AIMO, bogato wyekwipowaną klawiaturę dla graczy, która na nowo definiuje znaczenie słowa „dodatki". Zaprojektowane od podstaw poprzez ROCCAT, prosto rozpoznawalne i ultraprecyzyjne klawisze Membranical zapewniają wszystkie mocne strony rozwiązań mechanicznych i membranowych.

Horde AIMO to także bezzwłoczne klawisze makr, konfigurowalne pokrętło, wielostrefowe i modyfikowalne podświetlenie RGB z 16,8 mln kolorów. Wszystko to sprawia, że Horde AIMO jest klawiaturą o największych możliwościach na rynku.

Kropka. Klawisze Membranical Klawisze Membranical to nadzwyczajny kompromis między rozwiązaniami mechanicznymi a membranowymi. Prędki punkt aktywacyjny w połowie skoku zagwarantuje najszybsze i najmocniej precyzyjne działanie i bezzwłoczne i ciche pisanie.

Kwadratowy profil jest oporny na zabrudzenia i nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, a klawisze przeciętnej wysokości z mikrowzorem są prosto rozpoznawalne. PrędkośĆ AKTYWACJI: Klawisze makr Horde: 5 ms Klawisze Horde Membranical: 7,8 ms standardowa klawiatura membranowa: 9 ms Pokrętło i klawisze sterujące Pokrętło i klawisze sterujące zezwalają na szybkie i instynktowne zarządzanie multimediami, podświetleniem, jasnością, dpi, głośnością i nie tylko.

Wszystkie funkcje można w pełni dopasować do wymagań użytkownika. Dokładne pokrętło z wyczuwalnym skokiem ma pełny zakres obrotu w 360° i zapewnia dynamiczną i dokładną kontrolę. Jest ono także w pełni zgodne z funkcją Windows 10 Dial, a to sprawia, iż Horde AIMO jest pierwszą klawiaturą na rynku z taką możliwością.

Podświetlenie AIMO* Wielostrefowe i modyfikowalne podświetlenie RGB w Horde AIMO może wyświetlić 16,8 mln kolorów w szerokim wachlarzu efektów, które zapewniają graczom ogromny poziom imersji. Mysz zawiera system żywego światła AIMO, który instynktownie i ekologicznie reaguje na aktywność użytkownika oraz zagwarantuje najwyższej jakości oświetlenie.

To prosto konfigurowalny, reaktywny i płynny krok w stronę sprzętu nowej generacji. Prędkie klawisze makr Kolumna pięciu niskich klawiszy makr znajdujących się z lewej strony, tuż obok obok głównych klawiszy AIMO, pozwala błyskawicznie i intuicyjnie wykonywać makra.

Wyraźnie niski profil błyskawiczne rozpoznanie klawiszy dotykiem, dzięki czemu gracz unika przypadkowych naciśnięć w dynamicznych sytuacjach. Te klawisze posiadają szybszy punkt aktywacji, dzięki czemu wszystkie polecenia wykonywane są bez zbędnych opóźnień.

ulepszony anti-ghosting Inżynierowie ROCCAT® opracowali innowacyjny algorytm wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w dziedzinie mapowania klawiszy i stworzyli nieprzeciętne rozwiązanie anti-ghostingowe.

Dzięki niemu gracz może wcisnąć dowolną liczbę klawiszy naraz i wszystkie zostaną bezbłędnie zarejestrowane. Teraz nieważne, ile działań na minutę podejmujesz – Horde AIMO za każdym razem za Tobą nadąży. ROCCAT® Swarm Oprogramowanie Swarm stanowi ucieleśnienie filozofii ROCCAT®, w myśl której staramy się być o jeden krok naprzód.

Jest to system najnowszej generacji, który obejmuje wszelkie liczące się platformy i urządzenia do grania oraz stanowi jednorodny ośrodek gier, aplikacji i produktów ROCCAT®, gwarantując progresywną integrację produktów i uniwersalny węzeł ze sterownikami do wszelkich urządzeń ROCCAT®.

Pożegnaj dziesiątki ikon na pasku zadań – dzięki Swarm otrzymasz sprawne centrum dowodzenia, z którego możesz zarządzać każdą bronią w Twoim arsenale. Właściwości:Długość: 235 mm Szerokość: 530 mm Wysokość: 60 mm Klawisze multimedialne: Tak Obsługiwane systemy operacyjne: Win.

7, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit, Windows 10, Windows 10 64bit Profil: Wysoki Złącza: USB 2.0 Długość przewodu: 180 cm Mechanizm klawiszy: Membrana Komunikacja: Przewodowa liczba klawiszy: 85 liczba klawiszy multimedialnych: 16 Mysz w komplecie: Nie Podpórka pod nadgarstek: Tak Waga: 1100 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.