Menu

Klawiatura SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB (SPG015)

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

Klawiatura SilentiumPC GK550 Omnis
WIelofunkcyjna klawiatura

Do grania i pracy

SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB to pełnowymiarowa wersja klawiatury mechanicznej, która stanie na wysokości zadania zarówno w trakcie arcytrudnej rozgrywki jak i w trakcie spokojnej pracy przy komputerze. Odpinana magnetycznie podpórka pod nadgarstki, 104 przyciski, punktowe podświetlenie RGB zapełniają pełny komfort podczas codziennego wykorzystywania. Aluminiowy top zapewnia solidną konstrukcję, a boczne podświetlenie nadaje całości nieszablonowego wyglądu. W pełni programowalne makra z własnymi sekwencjami to z kolei rozwiązanie, które docenią z reguły gracze. Klawiatura mechaniczna z przełącznikami Kailh Brown (brązowymi) umożliwia adekwatnie cichą pracę przy komputerze, a to czyni ją najkorzystniejszym wyborem dla domowych użytkowników.

W prawidłowym stylu

Zaokrąglone krawędzie, postępowy design, a także oryginalne boczne podświetlenie nadają klawiaturze SPC Gear GK550 Omnis nieszablonowego stylu. To połączenie klasyki z innowacyjnością, co czyni z niej artykuł oryginalny i ponadczasowy, który jest ozdobą biurka gracza.

Wysoka odporność

Dzięki konstrukcji umocnionej aluminium, klawiatura SPC Gear GK550 Omnis jest wyjątkowo trwała i odporna na wszelkie odkształcenia. Górna płytka ze szlifowanymi krawędziami, nie tylko wzmacnia konstrukcję, lecz dodaje jej unikatowego designu. Odpowiedni ciężar klawiatury i gumowane nóżki wpływają na jej stabilność, co zapewnia pełen komfort stosowania.

Podpórka pod nadgarstki

Jak przystało na klawiaturę do zastosowań domowych, SPC Gear GK550 Omnis daje Ci pełnię wygody. Unikatowe rozwiązanie, czyli magnetycznie montowana podpórka pod nadgarstki zagwarantuje unikatowy komfort w trakcie codziennego użytkowania, a jednocześnie daje możliwość dostosowania klawiatury do własnych potrzeb. Zastosowane magnetyczne mocowania pełną stabilność podpórki, jednocześnie umożliwiając przystępny montaż i demontaż.

Prawdziwe RGB

Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompilacji kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać spomiędzy aż 18 efektów – od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie solidnego przycisku. Na dodatek używając oprogramowania SPC GEAR możesz dowolnie ustawić każdy z klawiszy i uzyskać jednostkowy tryb podświetlenia. Zaskocz swych znajomych wyjątkową klawiaturą!

Przełączniki Kailh Brown

Brązowe przełączniku Kailh Brown są genialnym kompromisem pomiędzy kryteriami gracza oraz powszednim wykorzystaniem. Ze względu na konstrukcję przełącznika Kailh Brown klawisze wymagają mniejszej siły do aktywowania,, a także nie wydają charakterystycznego kliku, co czyni je nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób, które przebywają w otoczeniu innych (np. W firmie) oraz graczy, którzy nieraz uczestniczą w rozgrywkach wieczorami.

Indywidualnie podświetlane przyciski

Klawiatura w pełnym formacie to w głównej mierze uniwersalność ceniona przez większość ludzi. Wyprofilowane 104 indywidualnie podświetlane przyciski zapewnią pełny komfort podczas codziennego wykorzystywania. Z jedną klawiaturą ciesz się pełnią możliwości w pracy oraz pozwól sobie na odrobinę wypoczynku z ulubioną grą.

Pełny anti-ghosting

Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, iż możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

Programowalne makra

jednocześnie w grach, jak i w powszednim wykorzystywaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, że wybranym przyciskom możesz przypisać mocną funkcję wynikającą z użycia kombinacji innych przycisków. Dzięki oprogramowaniu ustawisz wszystko pod swoje wymagania w ciągu kilku minut. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!

Oprogramowanie

Instalując progresywne oprogramowanie SPC GEAR uzyskujesz dostęp do narzędzia pozwalającego dopasować klawiaturę pod swoje wymagania. Ustaw wariant podświetlenia, odcień rgb, tryb pracy efektów, makra i opóźnienie. Jedynie wyobraźnia ogranicza twoje możliwości!(Oprogramowanie do pobrania ze strony producenta)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.