Menu

Klawiatura STEELSERIES Apex 7

Cechy produktu

  • Producent STEELSERIES 
  • Rodzaj przewodowa 

Opis

Niebieskie mechaniczne przełączniki Gwarancja 50 milionów naciśnięć. Niebieskie przełączniki są znane z charakterystycznego kliknięcia, dzięki czemu od razu czujesz i słyszysz, iż przycisk został wcisnięty.

wyświetlacz OLED Smart dostosuj ustawienia i przejrzyj informacje z gry, muzyki lub platformy Discord... Wszystko to bez minimalizowania gry. Magnetyczna podkładka pod nadgarstki Proste rozwiązanie z magnesem do przystępnego i bezpiecznego podłączenia.

oferuje pełne podparcie , a także potężne i miękkie wykończenie. Aluminiowa rama Stop aluminium serii 5000 gwarantuje genialną odporność i długą żywotność. Podświetlenie RGB każdego klawisza Miliony możliwości konfiguracji barw i reaktywnych efektów pisania.

Stwórz swój niepowtarzalny kolorystyczny setup. Pięć profili Konfiguracja bez stosowania oprogramowania z możliwością zapisywania do 5 jednostkowych profili bezpośrednio na klawiaturze - przypasowanych np. Pod potężną grę.

Przyciski sterowania multimediami Klikalna metalowa rolka i przyciski multimediów do szybkiej regulacji głośności i ustawień: zmieniaj jasność, przewijaj, pomijaj, zatrzymuj itp. – wszystko to za jednym dotknięciem przycisku.

Port USB i okablowanie Koniec z czołganiem się za komputerem, żeby podłączyć urządzenia USB. Zamiast tego włóż przewód dysku flash, telefonu lub bezprzewodowy nadajnik myszy / zestawu słuchawkowego bezpośrednio do klawiatury.

100% Anti-Ghosting z 104 Key Rollover Ta klawiatura nigdy nie pominie żadnego wcisniętego klawisza, choćby podczas najistotniej intensywnych rozgrywek. 100% anti-ghosting oznacza, że klawiatura rejestruje każdą akcję użytkownika, bez względu na prędkość reakcji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.