Menu

Klawiatura USB MODECOM Volcano Hammer RGB Outemu Blue K-MC-HAMMER-U-BLUE-RGB-US

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

MODECOM VOLCANO HAMMER RGB to klawiatura mechaniczna dla graczy. Artykuł ten pozwala na przeprowadzenie najbardziej atrakcyjnych misji w świecie gier komputerowych. MODECOM VOLCANO HAMMER RGB to artykuł wyposażony w efektywne podzespoły. Dzięki nim możesz mieć pewność, że klawiatura nie zawiedzie Cię, kiedy w okopach będziesz odpierać atak wojsk nieprzyjaciela, albo kiedy pędząc z szybkością światła poprzez obce galaktyki, przyjdzie Ci stoczyć gwiezdny bój z wrogimi, pozaziemskimi istotami. Każdy klawisz w klawiaturze VOLCANO HAMMER RGB jest oddzielną konstrukcją, której najważniejszym elementem jest progresywny przełącznik mechaniczny z błyskawicznym czasem aktywacji. To dzięki przełącznikom zawsze będziesz miał przewagę nad przeciwnikami. Wersja VOLCANO HAMMER RGB to unowocześniony model uwielbianej i uwielbianej poprzez graczy klawiatury mechanicznej z podświetleniem 16,7 mln i sterownikiem do ich kontroli. Model VOLCANO HAMMER RGB jest odpowiedzią na rosnące potrzeby graczy proponując uniwersalne i poręczne rozwiązania upraszczające wirtualną rozrywkę.


Kluczowe właściwości
- klawiatura mechaniczna (przełączniki Outemu blue, brown lub red)
- 104 klawiszy (w wybranych wersjach układ wynosi 105 klawiszy)
- blokada klawisza Windows
- multimedialne przyciski
- pełny anti-ghosting
- podświetlenie RGB 16,7 mln odcieni
- przeciwpoślizgowe stopki
- kabel o długości 180 cm
- pozłacane złącze USB

Blokada klawisza Windows
zastosowana w konstrukcji klawiatury MODECOM VOLCANO HAMMER RGB blokada zapobiega przed przypadkowym wciśnięciem klawisza Windows. Dzięki niej już nigdy nie zdarzy Ci się sytuacja,podczas najmocniej emocjonującego starcia zobaczysz nagle swój… pulpit. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, kiedy zakończyć grę.

104 klawisze
Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyekwipowana jest łącznie w 104 klawisze rodzaju mechanicznego, które znamionują się wyjątkowym komfortem użytkowania i rozszerzoną niepodatnością na uszkodzenia. W trakcie użytkowania wydają z siebie także typowy mechaniczny dźwięk, który uwielbiają miłośnicy gier komputerowych.


Główne cechy klawiatury mechanicznej
Klawiatura mechaniczna to najlepsze rozwiązanie dla mistrzowskich graczy. W klawiaturach mechanicznych każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją, dzięki temu klawiatury te znamionują się niezwłocznym czasem reakcji, precyzją, trwałością oraz wysokim komfortem stosowania. Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyekwipowana jest w przełączniki typu niebieskiego, brązowego lub czerwonego, które nieszablonową czułość, komfort pracy i standardowy dźwięk emitowany w trakcie naciskania klawiszy. Sam wybierz, którego z trzech wariantów pragniesz najszczególniej.

dopasuj ORĘŻ DO swej RĘKI
Każdy żołnierz potrzebuje broni, która będzie znakomicie dostosowana do jego preferencji i stylu walki. Dlatego też
przygotowaliśmy aż trzy rodzaje klawiatury mechanicznej Volcano Hammer, żeby każdy wirtualny bojownik znalazł
coś dla siebie.
- Outemu Blue: Przełączniki z wyraźnie
słyszalnym klikiem i korzystnie
wyczuwalnym przeskokiem.

Główne cechy klawiatury mechanicznej
- momentalny czas reakcji
- wytrzymałość wykonania
- oporność na uszkodzenia
- Wygoda stosowania
- specyficzny dźwięk klawiszy
- Przełączniki rodzaju Outemu blue.

Pełny anti-ghosting
Większość dostępnych na rynku klawiatur umożliwia jednoczesne wykrycie zaledwie kilku klawiszy. Na klawiaturach z takim ograniczeniem gracz nie będzie w stanie zastosować kombinacji większej liczby klawiszy, które wymagane są w wielu grach. W rezultacie ogranicza to jakość rozrywki i wpływa na osiągane w grach wyniki. Klawiaturę MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyposażyliśmy w z nowoczesną funkcję pełnego anti-ghostingu, która gwarantuje użytkownikowi nieograniczoną swobodę – bez limitu liczby jednocześnie wciśniętych klawiszy. Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB to profesjonalny sprzęt turniejowy.

Regulowalne podświetlenie LED RGB
Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB zaopatrzona jest w regulowane podświetlenie LED RGB z paletą 16,7 miliona barw.

przeciwpoślizgowe stopki
W spodniej części klawiatury umieściliśmy cztery antypoślizgowe stopki, dzięki którym klawiatura będzie jednostajna choćby podczas najmocniej emocjonującej gry.

Pozłacane złącze USB
obszerniejsza wytrzymałość na korozję i wszystkiego typu uszkodzenia mechaniczne zapewni jeszcze dłuższy okres cieszenia się z tego genialnego sprzętu.

Długie przewody
nadzwyczajnie o tym wiemy, iż długi, odporny na uszkodzenia przewód klawiatury jest pożądaną przez wszelkich graczy cechą. Z tego powodu klawiatura VOLCANO HAMMER zaopatrzona jest w wygodny w trakcie używania kabel o długości 180 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.