Menu

Klawiatura USB MODECOM Volcano Hammer RGB Outemu Blue K-MC-HAMMER-U-BLUE-RGB-US

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

MODECOM VOLCANO HAMMER to profesjonalna klawiatura mechaniczna dla graczy. Artykuł ten umożliwi Ci przeprowadzenie najszczególniej pięknych misji w świecie gier komputerowych. MODECOM VOLCANO HAMMER to artykuł wyekwipowany w rewelacyjne podzespoły.

Dzięki nim możesz posiadać pewność, iż klawiatura nie zawiedzie Cię, kiedy w okopach będziesz odpierać atak wojsk nieprzyjaciela, albo kiedy pędząc z prędkością światła przez obce galaktyki, przyjdzie Ci stoczyć gwiezdny bój z wrogimi, pozaziemskimi istotami.

Każdy klawisz w klawiaturze VOLCANO HAMMER jest oddzielną konstrukcją, której najważniejszym elementem jest progresywny przełącznik mechaniczny z bezzwłocznym czasem aktywacji. To dzięki przełącznikom zawsze będziesz miał przewagę nad przeciwnikami.

Natomiast progresywna regulowana funkcja podświetlenia klawiszy pozwoli Ci kontynuować grę choćby gdy zapadnie już zmrok. Klawiatura mechaniczna to najlepsze rozwiązanie dla mistrzowskich graczy. W klawiaturach mechanicznych każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją, dzięki czemu klawiatury te cechują się niezwłocznym czasem reakcji, precyzją, trwałością oraz wysokim komfortem użytkowania.

W klawiaturze MODECOM VOLCANO HAMMER zastosowaliśmy wysokiej jakości nakładki na klawisze, które zostały stworzone metodą double-injection molding. Nakładka wykonana tą metodą składa się z dwóch oddzielnych elementów: zewnętrznego (z okienkiem) oraz wewnętrznego z nadrukiem.

Dzięki tej metodzie nadruk nie zetrze się nawet wskutek intensywnego wykorzystywania. Funkcja anti-ghosting otwiera przed graczami nowe horyzonty rozrywki! Bijatyka w stylu Mortal Kombat™ razem z partnerem na jednej klawiaturze? dzisiaj to realne bez obaw o komfort rozgrywki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.