Menu

Klawiatura USB NATEC-GENESIS Thor 300 TKL Niebieskie przełączniki/Zielone podświetlenie

Cechy produktu

  • Producent NATEC-GENESIS 

Opis

potrzebna na turniejach
Wielu graczy nie rozstaje się ze swymi klawiaturami choćby wtedy, kiedy są zmuszeni do grania poza miejscem zamieszkania. Thor 300 TKL powstało z myślą o nich. TKL to skrót od Tenkeyless Mechanical Keyboard, czyli mechanicznej klawiatury bez części numerycznej. To właśnie kompaktowe wymiary czynią Thor 300 TKL wyśmienitym urządzeniem do zabrania ze sobą.

popularne przełączniki
Nie tylko rozmiar czyni z Thor 300 TKL świetnym wyborem dla graczy. Do wyboru są dwie wersje klawiatury zaopatrzone w najpopularniejsze warianty przełączników: blue i red. Od wyboru potężnego modelu uzależnione jest także podświetlenie: białe w sytuacji wersji ze switchami red, a zielone przy blue.

Podświetlenie na każdą okoliczność
Thor 300 TKL posiada aż 20 trybów podświetleń – prócz 10 standardowych, jest także 8 asygnowanych pod najpopularniejsze gatunki gier online: FPS, MOBA, CS:GO itp. Jeśli jednak użytkownik będzie potrzebował niestandardowego układu, może sam zaprogramować dwa uzupełniające tryby.

Pełny N-Key rollover
Co to za klawiatura turniejowa bez pełnego Anti-Ghostingu, czyli technologii N-Key rollovera? Dzięki zastosowaniu tej funkcji w Thor 300 TKL gracz nie musi się martwić o to, iż w kluczowym momencie urządzenie nie prześle sygnału z klawiatury do komputera.

Wytrzyma każdą podróż

Thor 300 TKL ma też niemało ułatwień dla graczy, w tym organizer kabla czy przeciwpoślizgowe gumowe nóżki, dzięki którym w czasie turnieju mechanik nie będzie ślizgał się po powierzchni. Do tego dochodzi także aluminiowa pokrywa, która wytrzyma trudy każdej podróży.


Pozostałe parametry

- ilość klawiszy multimedialnych: 12
- Długość przewodu 180 cm
- ilość klawiszy 87
- Mechanizm klawiszy Mechaniczna (Outemu Red)
- Profil Wysoki
- Obsługiwane systemy operacyjne Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Linux, Win. 8, Android 2.2 O.S, Windows 10

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.