Menu

Klawiatura USB RAZER Ornata Chroma RZ03-02040100-R3M1

Cechy produktu

  • Producent RAZER 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Klawiatura Razer Ornata Chroma oferuje zupełnie świeże przyciski Mecha-Membranowe Razer™, które łączą to co najlepsze z membranowych gumowych kopułek i mechanicznych przycisków, gwarantując doznania jak nigdy wcześniej.

tradycyjne gumowe kopułki klawiatury są znane z miękkiego dotyku, ale nie skrupulatnego czucia dotyku przez ich gąbczaste wrażenie w dotyku i brak kontroli nacisku. Z drugiej strony. Mechaniczne przyciski gwarantują szybką reakcję i płynniejsze naciskanie,wywołują zmęczenie podczas częstego grania.

rezultatem są rewolucyjne zgłoszone do opatentowania przyciski mecha-membranowe Razer, które łączą to co najlepsze z obydwu zapewniając miękki dotyk wraz z wyrazistym kliknięciem średniej wysokości klawiszy zezwalając palcom na fruwanie po klawiaturze i zapewniając na pewne wykonanie każdej komendy.Korzyści:technologia Mecha-Membranowa Razer™Klawisze przeciętnej wysokościPodświetlenie Razer ChromaErgonomiczna podpórka pod nadgarstekOprogramowanie Razer SynapseW pełni programowalne klawisze z funkcją zapisu „w locie"Wciśnięcie 10 klawiszy dedykowany Tryb GierTechnologia anti-ghosting zezwalająca na jednoczesne naciśnięcie do 10 klawiszZupełnie świeże przyciski Mecha-Membranowe Razer™Zaprojektowane od podstaw zupełnie świeże przyciski Mecha-Membranowe Razer łączą miękki dotyk membranowych gumowych kopułek z wyrazistym kliknięciem mechanicznych przycisków, aby zapewnić płynne naciskanie każdego przycisku.Klawisze przeciętnej wysokości - Dla szybszej reakcjiKlawiatura Razer Ornata Chroma proponuje zaprojektowany zgodnie z potrzebami klienta obniżone klawisze, żeby skrócić czas rejestru zadań, pozwalając palcom na luźny ruch między klawiszami bez pominięcia żadnego uderzenia.Konfigurowalne podświetlenie Razer Chroma™ - Pełny wybór 16,8 miliona barwNapędzana przez Razer Chroma, klawiatura Razer Ornata Chroma podwyższa się ponad tworzenie i wyświetlanie zachwycających efektów podświetlenia.

Z interaktywnymi efektami w grze, doświadczysz jeszcze więcej z rozgrywki dzięki klawiaturze reagującej na Twoją grę.praktyczna podpórka pod nadgarstek - Dla wygodnej gryZaprojektowana dla Razer Ornata Chroma, podpórka pod nadgarstek proponuje ergonomię gwarantującą wygodę nawet podczas najmocniej intensywnych maratonów gier.Synchronizacja między urządzeniami – Zasilana przez Razer Chroma™Czy to twój ulubiony kolor zielonego czy psychodeliczna paleta - możesz zsynchronizować wszystkie urządzenia peryferyjne Razer Chroma, więc efekt będzie wyświetlany w pełnym uzbrojeniu.

Możliwości ogranicza twoja wyobraźnia, lecz to ty tworzysz w pełni atrakcyjne efekty wizualne, a twoja klawiatura, zestaw słuchawkowy, mysz i nawet podkładka pod mysz ożywają jako jedno.Wciśnięcie 10 klawiszy równocześnie - W Trybie GryNigdy nie chybisz pojedynczego klawisza, ani nawet dziesięciu: dzięki technologii anti-ghosting klawiatura Razer Ornata Chroma pozwoli Ci na zastosowanie nawet 10 przycisków równocześnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.