Menu

Logitech Corded Keyboard K280e OEM

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Logitech Comfort Keyboard K280e OEM

komfortowa i cicha klawiatura sprawiająca, że pisanie jest przyjemne dla wszelkich domowników.

Pełnowymiarowa klawiatura
Klawiatura ma pełnowymiarowy układ z klawiszami umieszczonymi w trzech strefach: litery i klawisze F po lewej stronie, klawisze nawigacyjne (strzałki, Print Screen, Page Up, Page Down itp.) we wnętrzu i klawiatura numeryczna po prawej stronie. Wszystkie klawisze znajdują się tam, gdzie być powinny, dzięki czemu pisanie jest szybsze i łatwiejsze. W prawym górnym rogu klawiatury znajduje się także centrum powiadomień z diodami LED. Po włączeniu funkcji CAPS Lock, SCROLL Lock albo NUM Lock inicjuje świecić stosowny wskaźnik.

bardzo ciche, niskoprofilowe klawisze
Pisanie może być hałaśliwe, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach albo w pobliżu osób wrażliwych na hałas. Ta klawiatura z niskoprofilowymi klawiszami jest cichsza niż zwykłe klawiatury, przez co pisanie mniej przeszkadza innym osobom.

zaimplementowana podpórka pod nadgarstki i dostosowywane nachylenie
podczas pisania dłonie powinny poruszać się luźno i znajdować nieco nad podpórką pod nadgarstki. W przerwach możesz położyć nadgarstki na podpórce i dać im chwilę odpocząć. Położenie klawiatury na biurku na płasko umożliwia ułożenie nadgarstków w lepszej (prostej) pozycji, ale jeśli Ci trzeba podnieść ją trochę, możesz wysunąć optymalnie nóżki.

Klawisze F przystępnego dostępu
Klawisze F (nazywane także klawiszami skrótów) gwarantują natychmiastowy dostęp do przede wszystkim wykorzystywanych funkcji, takich jak pasek funkcji systemu Windows 8 albo regulatory głośności i części sterujące multimediami. Klawisze te można też przystosować, by za ich pomocą otwierać ulubione programy, foldery lub strony internetowe.*

* W celu dopasowania wymagana jest instalacja oprogramowania Logitech SetPoint™ dostępnego do pobrania pod adresem www.logitech.com/downloads

uwydatniające się wykończenie
wykwintne, czarne wykończenie jest podkreślone przez stalowoszare klawisze o „ramkowej" konstrukcji, które innowacyjny wygląd klawiatury. Dolna część pokrywy i kabel posiadają zimny barwa koloru niebieskiego, dodając trochę świeżości i charakteru.

Połączenie USB rodzaju „plug and play"
Instalacja przebiega z łatwością i szybko. Czas od otwarcia pudełka do rozpoczęcia pisania to tylko kilka sekund. Wystarczy podłączyć kabel do dostępnego gniazda USB w komputerze stacjonarnym lub laptopie, aby natychmiast zacząć korzystać z klawiatury.

UWAGA:
Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.EAN: 5099206046856
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 920-005217
typ: kanon
pakiet z myszką: Nie
Interfejs: USB
Połączenie: Przewodowe
Kolor: Czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.