Menu

Logitech G513

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj przewodowa 

Opis

G513 to wysokiej jakości klawiatura do gier wyekwipowana w innowacyjne sprężynujące lub liniowe przełączniki mechaniczne Romer-G i GX Blue. Odłączana podpórka pod nadgarstki z pianki dostosowującej się do kształtu, a także wysokiej jakości budowa ze stopu aluminium czyni G513 najkorzystniejszą klawiaturą w swojej klasie.

Lightsync RGB

  • Każdy klawisz klawiatury G513 może być dopasowany z wykorzystaniem ok. 16,8 mln odcieni. Twórz własne animacje albo wybieraj spośród wstępnie zdefiniowanych efektów. Dzięki technice LIGHTSYNC podświetlenie jest regulowane do gier, dźwięku lub ekranu, żeby zapewnić bardziej wciągające wrażenia RGB aniżeli kiedykolwiek.

dobór przełączników mechanicznych

  • Możliwość wyboru spośród trzech przeróżnych przełączników mechanicznych: sprężynujący Romer-G, liniowy Romer-G i GX Blue. Sprężynujący przełącznik Romer-G to oryginalny profil, który gwarantuje wyraźny i wyczuwalny punkt aktywacji. Liniowy przełącznik Romer-G pozwala na płynne naciskanie klawiszy. GX Blue to kultowy projekt zapewniający elastyczność i odgłosy kliknięcia z natychmiastową aktywacją, co możesz poczuć i usłyszeć. Wszystkie przełączniki są testowane i odporność i bezusterkowość na 70 mln kliknięć. Klawiatura G513 Silver jest przystępna wyłącznie ze sprężynującymi przełącznikami Romer-G. Klawiatura G513 Carbon jest dostępna w opcji ze sprężynującymi lub liniowymi przełącznikami Romer-G albo przełącznikami GX Blue. Klawiatura G513 Silver jest dostępna wyłącznie ze sprężynującymi przełącznikami Romer-G. Klawiatura G513 Carbon jest przystępna w opcji ze sprężynującymi albo liniowymi przełącznikami Romer-G albo przełącznikami GX Blue.

genialny komfort

  • Pianka zapamiętująca kształt prędko i w pełni wraca do oryginalnej formy, dzięki czemu każde użycie jest tak samo wygodne jak pierwsze. Jako zewnętrzną powłokę pianki zaimplementowano miękką, konkretną i trwałą organiczną skórę, dzięki temu materiał jest niepodatny na wodę i nieskomplikowany w czyszczeniu. Od dołu zamocowano sześć gumowych podkładek, które utrzymują klawiaturę w jednym miejscu. Ta podpórka pod nadgarstki jest gotowa do gry.

Stop aluminium wykorzystywany w lotnictwie

  • Klawiatura G513 została wykonana z niesamowicie silnego i wytrzymałego stopu aluminium i magnezu 5052, co pozwoliło uzyskać ascetyczną konstrukcję w połączeniu z efektownym wyglądem. Sztywny stop 5052 wykorzystano także do wytrzymałej, nieślizgającej się obudowy, w której umieszczono pełny zestaw funkcji zapewniających niesłychane wrażenia w trakcie rozgrywki.

Port USB passthrough

  • Wygoda i prędkość w zasięgu ręki. Dodatkowy, specjalny kabel USB łączy port USB passthrough z oddzielnym wejściem, co zapewnia dostęp do pełnej mocy zasilania i przepustowości informacji. Podłącz urządzenie do ładowania lub podłącz mysz i natychmiast rozpocznij szarżę na przeciwników.

Pełny komplet klawiszy funkcyjnych

  • komponenty sterujące multimediami i podświetleniem są zawsze pod ręką. Użyj klawisza FN do sterowania poziomem głośności, odtwarzania i wstrzymywania, wyciszania, przełączania trybu gry, zmieniania efektów świetlnych itp. Skorzystaj z funkcji przełącznika klawisza FN w oprogramowaniu Logitech G HUB, by skonfigurować klawisze funkcyjne do domyślnej obsługi tych alternatywnych poleceń.

przeznaczone funkcje do gier

  • Nie przegraj rozgrywki z powodu omyłkowego naciśnięcia klawisza Windows. Przełączaj tryb gry przy pomocy kompilacji klawiszy FN+F8. Wyłączaj uzupełniające klawisze przy użyciu oprogramowania Logitech G HUB. Zapisuj profile podświetlenia RGB poszczególnych klawiszy we zaimplementowanej pamięci w celu wykorzystania w dowolnym systemie.

Pozostałe atrybuty
wytrzymałość: 70 milionów naciśnięć klawiszy Odległość aktywacji: 1,9 mm Siła aktywacji: 50 g Łączny zakres ruchu: 4,0 mm typ połączenia: USB 2.0 Protokół USB: USB 2.0 Porty USB (zastosowane): tak, 2.0 Wskaźniki (LED): 2 Podświetlenie: tak, podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy Sterowanie multimediami: FN+F5/F6/F7 Tryb gry: FN+F8 Sterowanie multimediami: FN+F9/F10/F11/F12 Sterowanie głośnością: FN+ PRTSC/SCRLK/PAUSE Programowalne klawisze FN za pomocą oprogramowania Logitech G HUB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.